Zpět do: Látkové židle
EUROSEATVýrobce:EUROSEAT

Kancelářská židle ALEX, modrá

Kód zboží: 300075
30% Sleva
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
100+ zákazníků již nakoupilo tento produkt.
4 866 Kč
ušetříte 1 460 Kč
3 406 Kč bez DPH
4 121,26 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Materiál potahu látka
Nosnost (kg) 120
Typ mechaniky asynchronní mechanika
Područky s nastavením výšky
Kola pro tvrdé podlahy
Kříž ocelový
Opěrka hlavy ne
Bederní opěrka ne
A - Celková výška (cm) 101 - 112
B - Výška sedáku (cm) 59
C - Hloubka sedáku (cm) 45
D - Šířka sedáku (cm) 47
E - Výška opěráku (cm) 60
F - Výška područky nad sedákem (cm) 20 - 25
Odolnost potahové látky (cykly) 65000

Popis zboží

  • anatomicky tvarovaná pohodlná kancelářská židle
  • asynchronní mechanismus s plynulým nastavením sedáku a opěráku
  • opěrák výškově nastavitelný rastrovou mechanikou Up-down
  • včetně výškově nastavitelných područek
  • čalounění: 100% Pes,mikroplyš, odolnost potahové látky vůči prodření 65000 cyklů
  • plynulé nastavení výšky plynovým pístem
  • kovový chromovaný kříž
  • měkká kolečka na tvrdé podlahy, průměr 50 mm, průměr čepu 11 mm
  • nosnost 120 kg

Příjemný látkový potah zajišťující pohodlí!

Hledáte kancelářskou židli nebo křeslo, která Vám zajistí pohodlí a v zimě Vás i příjemně zahřeje? Pak je pro Vás ideální volbou látkové čalounění. Kancelářské židle a křesla s látkovým potahem jsou nejčastější volbou zákazníků pro svou cenu a také vlastnosti, které zajišťují pohodlné celodenní sezení v kanceláři.  Při výběru židle nebo křesla s látkovým potahem mějte na paměti jeho horší údržbu a čištění v případě znečištění.

Kancelářská židle ALEX je potažena kvalitní akrylovou látkou. Její odolnost vůči prodření je až 65 000 cyklů, což značí velmi silnou pevnost, díky které se Vám židle po dlouhou dobu jen tak neprodře.

Nastavení sedáku a opěráku nezávisle na sobě.

Součástí modelu je i asynchronní mechanika, kdy si snadno nastavíte sklon sedáku nezávisle na poloze či sklonu opěráku a naopak. Pokud tedy budete potřebovat změnit pouze sklon svého opěradla bez vyzdvižení sedáku, snadno tak učiníte pomocí páčky ve spodní části židle. Židle s asynchronní mechanikou totiž jednoduše poznáte právě díky spodnímu tří pákovému systému, kdy páky slouží k nastavení výšky židle, sklonu opěráku a naklápění sedáku – vše můžete ovládat nezávisle na sobě.

Područky s nastavením výšky umožňují nastavení loketních opěrek směrem nahoru či dolů, do pohodlné pozice přesně tak, aby vyhovovali výšce Vaší i stolu, u kterého pracujete. Nejen, že práce s myší a klávesnicí bude pro Vás pohodlnější, ale uleví se i vašim ramenům, šíji a loketním kloubům.

Dostatečné pohodlí zajištěno.

Sedák se šířkou 47 cm a hloubkou 45 cm zajišťuje dostatečné pohodlí při sezení. Opěrák židle je vysoký pouze 60 cm, a proto tuto židli doporučujeme pro krátkodobé sezení u počítače, v učebně nebo u pracovního stolu.

Základnu židle tvoří silný ocelový kříž, který dodává židli celkovou stabilitu a vysokou odolnost. Slouží také jako základna pro uchycení pístu a pojezdových koleček. Díky použité základně, plynovému pístu a mechanice je tento model židle určen pro vysoké zatížení až 120 kg. Povrchová úprava chromováním dodává židli potřebnou eleganci a stříbrné lakování kříže navíc i moderní vzhled. Píst umožňuje nastavení výšky sedáku v rozsahu 47 - 60 cm.

Kolečka pro měkké podlahy - na koberci jako doma!

Použitá kolečka jsou vhodná na měkké podlahy s plastovým obvodem. Bez problému a s lehkostí tak zvládnou pohyb na koberci. Kolečka mají průměr 50 mm a průměr jejich čepu k připevnění na kříž činí 11 mm.