Výroba kancelářského nábytku

Vlastní výroba nábytku

Chceme našim zákazníkům nabídnout vždy něco navíc. A proto jsme v roce 2016 spustili vlastní sériovou a zakázkovou výrobu kancelářského nábytku, který jinde nekoupíte.

Moderní technologie a kvalitní materiály

Naše výroba je vybavena moderními stroji, skladem plošného materiálu a dopravníky pro maximální kvalitu zpracování a efektivitu výroby.

Na našich produktech používáme laminované desky od firmy Egger nebo Kronospan. Laminátem potažené desky vynikají vysokou trvanlivostí a odolností proti oděru, poškrábání a nárazům. Tyto vlastnosti v kombinaci s dlouhou životností a snadnou údržbou jsou proto ideální zejména v komerčních aplikacích a při výrobě nábytku. LTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné, emisí uvolnitelného formaldehydu splňují kritéria emisní třídy E1.

PLAN

Toužíme nabízet produkty, které jsou nejen funkční, ale zároveň (v případech, kdy je to možné) působí také esteticky. Právě tento důvod byl hlavním motorem, když jsme ve spolupráci s agenturou CZECH DESIGN uspřádali architektonickou soutěž. A s jejími vítězi - designéry Lenkou Damovou a Borisem Klimkem jsme vytvořili novou značku kancelářského nábytku PLAN. Cílem značky PLAN je přinášet neotřelý, originální design s přidanou hodnotou za přijatelnou cenu.

Kancelářský nábytek na míru

Jsme si vědomi specifických požadavků na vybavení kanceláří nábytkem a proto jsme schopni provádět atypické úpravy našeho kancelářského nábytku na míru. Úpravy nábytku můžete sami provést v našem unikátním konfigurátoru na www.nabyteknamiru.cz
Během pár kliků si upravíte kancelářské stoly, skříně, regály, knihovny, stolové desky nebo police podle svých požadavků. Ihned uvidíte, kolik Váš nábytek bude stát a můžete hned objednat.