ORG test

Jsme členy Asociace pro elektronickou komerci APEK

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením 300 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace APEK byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Dodržujeme kodex terminologie dodacích lhůt, asociace APEK

Asociace pro elektronickou komerci připravila etický kodex Terminologie lhůt dodání a my jej dodržujeme! Cílem dodržování těchto pravidel je nastavit jasná pravidla pro podávání informací o stavu skladových zásob nabízeného zboží v e-shopech.

Jsme členy Asociace direkt marketingu a zásilkového obchodu ADMEZ

ADMEZ je profesním sdružením právnických a fyzických osob podnikajících v přímém marketingu a prodeji na dálku. V rámci České republiky je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu, na mezinárodním poli pak Evropské asociace e-commerce a zásilkového obchodu (EMOTA) a Federace evropského přímého a interaktivního marketingu (FEDMA). Spolupracuje s řadou jiných profesních organizací a vzdělávacích subjektů. Členství v AMDEZ nás zavazuje k dodržování etického kodexu.

ESHOP CLUB

Cílem sdružení online obchodů asociace ADMEZ je pomáhat obchodům v jejich růstu a rozvoji, kultivovat online nákupní prostředí a pozitivně působit na veřejnost, aby získala v internetové nakupování větší důvěru.

EKO-KOM

Jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM a splňujeme tak své povinnosti zajistit zpětný odběr a využití obalů.

Nábytek Roku 2017 - Asociace českých nábytkářů

Nábytek roku 2017 www.czechfurniture.com

ASEKOL

Jsme rovněž zapojeni v kolektivním systému týkající se zpětného odběru elektrozařízení. Veškeré informace o odběrných místech můžete najít na stránkách firmy Asekol a.s. www.asekol.cz

Asociace českých nábytkářů

 Asociace českých nábytkářů

AČN vždy dbala o serióznost a solidnost svých členů. Renomé a profesionalita členských společností je pro nás na prvním místě. Asociace je otevřená pouze společnostem, které respektují morální a právní principy. Členství v takto prestižním profesním svazu je zárukou bezúhonnosti a solidnosti členských společností. Pro zákazníka je jednoznačným signálem o bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti kupovaného nábytku.

Registr solventních firem

Weblogo

„Registr Solventních firem“ zahrnuje elitu českého podnikatelského prostředí - pouze seriózní společnosti, které bedlivě střeží své dobré obchodní jméno. Členstvím v tomto Registru se můžete i vy zařadit do exkluzivní kategorie českých firem s nejcennějšími obchodními atributy – seriózností, slušností a solventností.

ShopRoku - Heureka.cz

ShopRoku 2019ShopRoku 2018ShopRoku 2017ShopRoku 2017ShopRoku 2016ShopRoku 2016ShopRoku 2015ShopRoku 2015

PROJEKT NA OCHRANU PRÁV PRŮMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ

Účastníme se projektu "PROJEKT NA OCHRANU PRÁV PRŮMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ - B2B PARTNER S.R.O.", který je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu s registračním číslem: CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_030/0012219 je udělení práv ochrany průmyslového vlastnictví (průmyslové vzory, ochranné známky).

Volejte zdarma 800 700 700
Okamžité spojení s operátorem a bez čekání od 7 do 17 hodin
Nejrychlejší informace získáte na chatu Zahájit chat

Objednávky faxem

Faxová linka zdarma 800 222 324

Máte-li reklamaci

vyplňte prosím reklamační formulář

Dotazy k objednávkám

objednavky@b2bpartner.cz

Technické dotazy

napistenam@b2bpartner.cz

Objednávky faxem

Faxová linka zdarma 800 222 324

Dotazy k objednávkám

objednavky@b2bpartner.cz

Technické dotazy

napistenam@b2bpartner.cz

Objednávky faxem

Faxová linka zdarma 800 222 324

Dotazy k objednávkám

objednavky@b2bpartner.cz

Objednávky faxem

Faxová linka zdarma 800 222 324