O nás

O nás

Firma B2B Partner byla založena v roce 2008 za účelem nabídnout směs všeho, co pro vybavení firmy může být potřeba. Od kancelářských židlí a stolů, až po žebříky, plošiny či schodišťové rudly. Chceme poskytnout možnost pořídit vše na jednom místě a doručit ideálně do 24 hodin od objednání.

Jednoduše chceme být ideálním PARTNEREM pro každou firmu, která chce vylepšit, zkrášlit, nebo od nuly plně vybavit své prostory. Soustředíme se na splnění požadavků našich zákazníků, které považujeme za standard. Důraz klademe na dostupnost a rychlé bezproblémové dodání zboží, okamžité reakce na jakékoliv požadavky, snadné objednávání a zákaznický servis.

Kdo jsme

Aktuálně se nás na zpracování a objednávek a spokojenosti desítek tisíc zákazníků podílí více než 100.

Kde jsme

Pro skladování a expedici zboží využíváme moderní centrální sklad v Ostravě s plochou 25 000 m2, který je vybaven moderní technikou pro manipulaci se zbožím a přípravu zásilek.

Působíme v zahraničí

Naše aktivity

Členství v organizacích

Jsme členy profesních organizací, které nás nad rámec zákonných povinnosti zavazují dodržovat standardy a kodexy, které zajišťují kvalitu a bezpečnost nákupu.

Kvalita, certifikáty a ocenění

Důraz na kvalitu nebereme pouze jako frázi. Nabízíme pouze to, co bychom sami chtěli používat, kdybychom byli na místě našich zákazníků. Spokojenost zákazníka a perfektní servis jsou pro nás prvořadé.

Projekty

Účastníme se projektu CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_030/0012219 – „PROJEKT NA OCHRANU PRÁV PRŮMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ - B2B PARTNER S.R.O.", který je spolufinancován Evropskou unií.

Kariéra

Máte zájem podílet se na naši vizi? Prohlédněte si aktuální nabídku pracovních pozic.

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích, podělte se o sovu zkušenost s námi nebo se nechte inspirovat