Eshopy

b2bpartner.cz

E-shop s kompletní nabídkou našeho sortimentu + vždy něco navíc v podobě nových výrobků, akčních nabídek dostupných pouze online.
Klademe důraz na zveřejňování aktuálních informací zejména ohledně skladové dostupnosti snadné objednání a přehled o objednávkách.
Náš E-Shop neustále vyvíjíme zejména s ohledem na uživatelskou přívětivost.

nabyteknamiru.cz

Jsme si vědomi specifických požadavků na vybavení kanceláří nábytkem, a proto jsme schopni provádět atypické úpravy našeho kancelářského nábytku na míru. Úpravy nábytku můžete sami provést v našem unikátním konfigurátoru na www.nabyteknamiru.cz

Unikátní online konfigurátor kancelářského nábytku. Během pár kliků si upravíte kancelářské stoly, skříně, regály, knihovny, stolové desky nebo police podle svých požadavků. Ihned uvidíte, kolik Váš nábytek bude stát a můžete hned objednat.

plannabytek.cz

Toužíme nabízet produkty, které jsou nejen funkční, ale zároveň (v případech, kdy je to možné) působí také esteticky. Právě tento důvod byl hlavním motorem, když jsme ve spolupráci s agenturou CZECH DESIGN uspřádali architektonickou soutěž. A s jejími vítězi - designéry Lenkou Damovou a Borisem Klimkem jsme vytvořili novou značku kancelářského nábytku PLAN. Naším cílem je přinášet neotřelý, originální design s přidanou hodnotou za přijatelnou cenu.

Web plannabtyek.cz nabízí přehledný a ucelený pohled na výrobky z kolekcí kancelářského nábytku PLAN. Součástí web je u e-shop, virtuální katalogy, 3D objekty ke stažení.