Doprava a platba

Standardní doprava je vždy ZDARMA!

Náklady na dopravu zboží na Vámi vybranou adresu v ČR jsou již vždy zahrnuty v ceně. Nechceme, abyste měli starosti navíc!

Způsob dodání zboží

Vaše zásilka bude doručena spediční službou DPD, TOPTRANS, RABEN nebo DACHSER na adresu kdekoliv v ČR, kterou si zvolíte. Doručení probíhá v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Konkrétní dopravce bude určen při expedici zboží podle charakteru zásilky (balík/paleta). Jakékoliv omezení v dopravě (např. pěší zóna, zákaz vjezdu aut nad 3,5 t a podobně.) nám prosím sdělte v objednávce.

Informaci o expedici zboží Vám zašleme e-mailem na adresu uvedenou v objednávce.

Doplňkové služby k dopravě

Doprava zboží je standardně zajištěna tzv. na "práh domu" v pracovní dny od 8 - 17 hodin. O speciálních požadavcích na dopravu, např. doručení v určitém čase, výnos do patra, apod., nás prosím informujte. Nadstandardní služby jako např. vynesení zboží do patra nebo dodání v určitém čase je možno objednat přímo během objednávky. Tyto služby jsou zpoplatněny.

 • Služba TOPTIME - Garance dodání zásilky v pracovní dny v dopoledních hodinách do 13:00.
 • Služba COMFORT - Řidič přepravní společnosti doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra s aktivní asistencí příjemce. Doručení je v pracovní dny do 24 hodin od expedice zboží.
 • Služba COMFORT PLUS - Řidič přepravní společnosti s pomocí závozníka doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra bez asistence příjemce. Doručení je v pracovní dny do 72 hodin od expedice zboží.

Uvedené doplňkové služby si můžete zvolit a objednat přímo během objednávky v e-shopu.

Ceník služby TOPTIME

Jednotná cena pro všechny objednávky     500,- Kč

Ceník služby COMFORT

Cena služby se určuje podle celkové hodnoty objednávky.

Hodnota objednávky (bez dph)     Cena / % sazba
0 - 8000 Kč 400,- Kč
od 8001 Kč 5%

Ceník služby COMFORT PLUS

Cena služby se určuje podle celkové hodnoty objednávky. V případě, že hmotnost 1 ks přesáhne 80 kg, cena služby bude stanovena individuálně.

Hodnota objednávky (bez dph)     Cena / % sazba
0 - 9000 Kč 700,- Kč
od 9001 Kč 8%

Montáž zboží

Disponujeme týmem zkušených montážníků s působností po celé ČR, kteří zboží přivezou, vynesou do pater a provedou montáž objednaného zboží přímo u Vás. Tato služba je vhodná zejména pro sestavení kancelářského nábytku, apod. V rámci této služby  nezajišťujeme stavební úpravy, montáž ke zdi, elektroinstalaci, napojení na rozvody vody, odpadu, plynu, apod. Cena služby se odvíjí od hodnoty objednaného zboží bez DPH. Termín montáže s vámi dohodne montážník, jakmile zboží bude expedováno (cca 10 pracovních dnů ode dne expedice zboží). Montáž realizujeme v pracovní dny od 8 - do 17 hodin.

V případě využití služby montáže nelze platit na dobírku.

Hodnota objednávky (bez dph)     Cena / % sazba
0 - 22 000 Kč 3740 Kč
od 22 001 Kč 17%

Způsob platby

 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celá částka bude hrazena řidiči přepravní služby v okamžiku doručení zboží.
 • Bankovním převodem se splatností  - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet společnosti u Komerční banky na číslo účtu: 43-6980790227/0100. Jako variabilní symbol použijte číslo faktury. První platba převodem se splatností podléhá schválení.
 • Platba platební kartou nebo jinými on-line platebními metodami prostřednictvím platební brány GoPay
 • Google Pay

Informace o platební bráně GoPay

Co je platební brána GOPAY?

Platební brána GoPay je rychlým a bezpečným platebním nástrojem pro drobné platby v běžném životě. Platební brána GoPay umožňuje platbu několika způsoby:

 • Platba platební kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard)
 • MojePlatba - Komerční banka a.s.
 • ePlatby - RaiffeisenBank
 • MPeníze - MBank
 • PayMyway - FIO Banka
 • ČSOB
 • ERA
 • GoPay peněženka

Upozornění: Platba prostřednictvím platební bránky Gopay (platební karta, Google pay, Apple Pay, rychlý online převod) je omezena na částku cca 150 000 Kč s dph za 24 hodin (ekvivalent 6 000 €).

Jak probíhá platba prostřednictvím platební brány GoPay?

Po dokončení objednávky, budete automaticky přesměrováni na zabezpečenou platební bránu společnosti GoPay, kde si můžete vybrat z výše uvedených platebních metod.

Zde provedete platbu. Ve formuláři již bude vyplněna částka odpovídající celkové hodnotě objednávky.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět na náš e-shop a obdržíte potvrzovací e-mail s informací, že platba proběhla úspěšně a Vaši objednávku ihned zpracujeme.

V případě, že se platba prostřednictvím platební brány GoPay nezdaří, Vaše objednávku přijmeme a budeme Vás kontaktovat a domluvíme s Vámi alternativní způsob úhrady objednávky.

Zaslání faktury

Faktury zasíláme v okamžiku vyskladnění zboží. Dorazí Vám na e-mail, který jste do objednávky uvedli. Pokud k Vám faktura nedoputovala, mohla být například vyhodnocena jako SPAM. Napište nám nebo zatelefonujte, pošleme Vám fakturu obratem.