Zajímavosti

25.6.2020

Statistiky pracovních úrazů: Kolik se jich denně přihodí?

Bezpečnost na pracovišti je jedou z věcí, kterou není radno podceňovat. Stav podlahy, volba obuvi, ale také únava či absence bezpečnostních prvků mohou přispět k úrazu na pracovišti, které se podle statistik z loňského roku nejčastěji stávají hned na začátku týdne.
9.6.2020
Tipy a triky

Jaký vliv na nás mají barvy?

Rozumět lidské psychice může být mnohdy více než užitečné. Naše nálady, pocity a dojmy jsou ovlivněny mnoha faktory a barvy jsou jedním z nich. Některé v nás vzbuzují agresi, jiné pocit chladu, další například hlad. Kterým barvám se proto v kancelářích a kontaktních centrech vyvarovat?
2.6.2020
Tipy a triky
Kancelář

Open space: Pomocník, nebo přežitek?

Nejdříve jsme je znali jen z amerických filmů, po čase už se ale dostaly také k nám. Řeč je o kancelářích typu open space. Jak už překlad napovídá, jedná se o větší kancelář s otevřeným prostorem, kterou spolu sdílí více zaměstnanců. Prvotní nadšení vystřídají často rozpaky z nedostatků, které tento styl kanceláří má. Jaké jsou hlavní výhody a co lze naopak pokládat za ty největší nevýhody? A co zasadilo v poslední době open space nějvětší ránu?
6.4.2020
Tipy a triky

Brzké vstávání do práce: Jak na něj vyzrát?

Těžko říct, kolik z nás dokáže po úvodním zvonění budíku spokojeně vyskočit z postele a během pár minut s úsměvem na rtech odpočatě fungovat.
3.4.2020
Tipy a triky

Skladování chemikálií: Čím se řídit?

Jak jsme ale zmínili v předchozím článku, není složité si například dezinfekci vyrobit přímo doma. Ne každá chemie je ovšem tak snadná na přípravu i skladování. Jak bychom měli větší množství, případně méně bezpečné chemické prostředky skladovat? 
2.4.2020
Tipy a triky

Dezinfekce: Jak si ji vyrobit doma?

Dezinfekce sice momentálně nepatří mezi věci, které by byly snadno k sehnání, ale výhodou je, že není složité si jí doma vyrobit. Jak na to? Připravili jsme si pro vás náš tip!
24.3.2020

Vzdorují nejen zlodějům: Čemu dokáží odolávat dnešní sejfy?

Sejfy a trezory jsou dnes už téměř běžným vybavením nejen pošt a úřadů, ale také většiny obchodů. Stále častěji si je ale také pořizují lidé do svých domácností. 
18.3.2020

Jak zatočit s prokrastinací?

Především v těchto dnech, kdy homeoffice poskytují firmy i zaměstnancům, u kterých to není obvyklé, může být prokrastinace velkým problémem. Jak se správně namotivovat k tomu, abychom zadané úkoly vyřešili včas?

9.12.2019
Novinka

NOVINKA: Ukazatel spolehlivosti

Nově u našich produktů najdete ukazatel spolehlivosti, který napoví, jak si konkrétní zboží stálo v hodnocení zákazníků, již produkt před časem zakoupili.
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím