Zpět do: Produkty

Vypěstujte si zahradní domek během pár chvil

13.4.2021

Najít místo pro „ustájení“ jízdních kol, zahradní sekačky, potřeb pro údržbu zahrady či například bazénu může být těžký úkol. Do domu se nehodí, ale přesto je lepší mít tyto věci pod střechou i pod zámkem.

Zahradní domky jsou ideálním řešením tam, kde garáž nebo kůlna nemůže nabídnout dostatek prostoru pro uložení všeho, co potřebujeme. Tyto domky navíc velice jednoduše složíte a manipulace s nimi je stejně snadná, jako jejich údržba. Navíc se obejdete bez cihel, malty, řezání dřeva i jakýchkoliv jiných těžkostí, které byste museli řešit stavbou tradiční kůlny.

Jak vypadá konstrukce zahradních domků?

  • stěny jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého plastového materiálu
  • materiál je lehký a zároveň odolný, což usnadňuje manipulaci
  • díky jednoduché konstrukci je možné zahradní domky složit i ve dvou lidech během pár chvil
  • jednotlivé panely jsou vyrobeny ze sendvičového tvrzeného plastu
  • základní konstrukce je tvořena pozimkovaným plechem a plastovými sloupky o síle materiálu 1,5 mm a vnějších panelů o síle 12 mm
  • střecha zahradního domku je zkonstruována tak, aby vydržela zatížení až 60 kg/m2

Přirozené světlo i cirkulace vzduchu jako samozřejmost

Zahradní domky automaticky mají možnost zabudování okna, jehož pozici na levé či pravé straně můžete přizpůsobit místu, kam domek umístíte. Bát se nemusíte ani špatné cirkulace vzduchu, která je vyřešena větrací mřížkou.

Zahradní domky naleznete v naši nabídce v několika různých variantách. Snadno jej tak můžete přizpůsobit vzhledu hlavní budovy či požadavkům na množství prostoru, které od domku očekáváte.

Jaké je ideální místo pro situování zahradního domku?

Základem pro úspěšné zasazení domku je rovná podlaha. Doporučujeme umístit jej na plochu, která je dlážděná, dřevěná či vybetonovaná.