Zpět do: Inspirace

Vybavení zasedací místnosti: co neopomenout?

4.12.2020

Týmové porady, jednání s obchodními partnery nebo pohovory s uchazeči o práci jsou jen zlomkem věcí, pro které vám může být zasedací místnost užitečná. Jak ji vybavit tak, aby nic nescházelo?

Základem je samozřejmě kvalitní stůl a pohodlné židle. Ne každá porada bývá krátká a proto je na místě při výběru židlí či křesel myslet především na komfort pro tělo.

STOLY

Pokud jste při výběru vybavení pro zasedací místnost limitováni prostorem, můžete se podívat na naše webové stránky NábytekNaMíru.cz, kde je možné stoly upravit podle aktuálních požadavků. Mezi našimi zákazníky jsou pro účely zasedacích místností velice oblíbené jednací stoly BASIC, ACTION, INFINITY, IMPRESS, INSPIRE, WIDE, AIR, ALFA, INVITATION nebo SQUARE.

ŽIDLE

Místa k sezení je možné vyřešit různými způsoby. Jedním z řešení je pořízení konferenčních židlí, které mohou být například čalouněné nebo kožené – vybrat si můžete také z naší nabídky konferenčních židlí v akční nabídce 1+1 nebo 3+1 ZDARMA. Možností je také pořízení dřevěných židlí, které ale mohou být při několikahodinovém sezení méně příjemné pro tělo. Oproti tomu mohou být alternativou také kancelářské židle.

Potřebujete s výběrem konferenční židle pomoci? Připravili jsme si pro vás průvodce

Další možností, jak vyřešit místa k sezení, je pořízení patchworkových a otočných křesel. Působí většinou zajímavěji po designové stránce. 

TECHNIKA

Nezřídka je také při poradách či jednáních nutná prezentace čehokoliv. Z tohoto důvodu je dobré vybavit zasedací místnost také kvalitní technikou a adekvátními stojany a držáky pro ni. Samozřejmostí by měl být projektor s promítacím plátnem (nebo jeho vhodná alternativa), ozvučení a podobně. Zajímavou vychytávkou je ale například také laserové ukazovátko.

Nezapomeňte, že různá roční období mohou pobyt v místnosti znepříjemnit, a proto je dobré (stejně jako u všech kanceláří a jiných pracovních prostor) vybavit tuto místnost klimatizací či například roletami.

Co více může zasedací místnost zpestřit?

  • vystavení certifikátů, cen a jiných zajímavých dokladů o úspěšných krocích, které firma podnikla
  • viditelné logo firmy
  • psací potřeby (které jsou ideálně také upomínkovými předměty – návštěva si je po setkání může odnést)