Zpět do: Produkty

VOGUE & BUTTON: Nové designové kousky v naší nabídce!

12.5.2021

Nabídka designových kousků, které se skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácnosti, se prakticky každý den rozšiřuje. Tentokrát bychom Vám rádi představili další dva nováčky, které v našem sortimentu můžete najít. Jedná se o designové křeslo VOGUE a plastový taburet BUTTON.

Pohledné a extrémně komfortní: křeslo VOGUE I. & II.

Kvalitní provedení, nadčasovný vzhled a maximální pohodlí je pro obě varianty křesla VOGUE příznačné. Design křesel je díky vkusně sladěným kombinacím barev laděný do retro stylu. Tento sedací nábytek je čalouněn do ekologické kůže. Výplní čalounění je vysoce odolná kvalitní pěna.

Nohy křesla jsou pro obě verze odlišné – VOGUE II. má nohy kovové, povrchově upravené černou práškovou barvou. Křeslo VOGUE I. je má naopak ve zlaté nerezové barvě. Obě varianty mají nosnost 150 kg.

Náš TIP: Prohlédněte si křesla VOGUE v prezentaci 360°, díky které Vám neunikne ani ten nejmenší detail!

Taburet ve stylu klávesnice: BUTTON

Pokud hledáte nábytek, který zaujme svou hravostí, taburety BUTTON u vás rozhodně nesmí chybět. BUTTON se v naší nabídce nachází v sedmi různých variantách, mezi nimiž jsou bílá, šedá, černá, hnědá, zelená, červená a žlutá. Taburety jsou navíc dokonale stabilní a mají perfektní nosnost 140 kg.

Náš TIP: Přemýšlíte čím taburety doplnit? Můžete si vybrat některý z našich designových kávových stolků!