Zpět do: Informace

Doručení zboží během vánočních svátků

23.12.2021

Milí zákazníci,

děkujeme za Vaši přízeň a důvěru, kterou jste nám projevili v roce 2021 a přejeme klidné prožití Vánoc, pevné zdraví a vše dobré po celý příští rok 2022. Velice si Vaší důvěry vážíme a budeme rádi, když se na nás budete obracet také v budoucnu – ať už s jakýmikoliv požadavky, přáními, dotazy, či zpětnou vazbou na naše služby.

S koncem letošního roku a vánočními svátky přichází také souhrnný přehled o provozu našeho e-shopu v následujících dnech a týdnech:

23. prosince fungujeme bez omezení, tímto dnem také vzhledem k vytížení a kapacitním omezením dopravců naposledy garantujeme expedici i fakturaci zásilek do konce roku 2021. 

Po Štědrém dni a následujících svátcích bude e-shop v plném provozu od 27. prosince do 30. prosince. V provozu bude zákaznická linka i zpracování, expedice Vašich objednávek. 

Začátek nového roku následně opět zahájíme každoroční inventurou skladu, která bude probíhat od 3, ledna do 5. ledna, kvůli čemuž dojde ke zpoždění při expedici, která bude zahájena opět 6. ledna 2021. Zákaznická linka i zpracování objednávek zůstane neomezeno.

Podrobnější informace najdete v tabulce. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit.

Děkujeme za pochopení, 

Váš B2B Partner