Zpět do: Inspirace

Tři věci, které vám usnadní deštivý podzim

29.9.2020

Podzim klepe na dveře, a spolu s ním také počasí, které nás někdy přímo vybízí k tomu, abychom zůstali v posteli. Ne každé zaměstnání ale takovou volnost nabízí. Co tedy můžeme v kancelářské džungli ocenit, pokud už do sychravého počasí vyrazíme?

Během podzimu nám někdy je na obtíž nejen déšť, ale také s ním spojené bláto. Není ale složité zajistit, aby zůstalo pouze přede dveřmi. Využít pro to můžete například naše odolné polyesterové rohože, které nyní můžete zakoupit v akci 1+1 ZDARMA.

Když na vás nezůstane niť suchá...

Přesto, že někdy uděláme maximum pro to, abychom se kapkám deště vyhnuli, ne vždy se nám tomu deštníkem podaří zabránit. V takových případech se mnohem lepší nechat v práci uschnout oblečení na věšáku, než ve skříni, kde pro tyto účely není úplně ideální větrání.

Nohy v teple

Zimomřivost se v podzimních a zimních měsících projevuje snad i u těch, kteří obvykle chladem netrpí. Pořízením podložky pod nohy, které si navíc jejím prostřednictvím můžeme také vyhřívat, proto nemůžete udělat chybu. Výhodou je, že tento nákup oceníte také později v horkých dnech, kdy si budete vyhřívání moci změnit na větrání.

Naše závěrečné doporučení je nezapomenout si do šuplíku pořídit svůj oblíbený čaj, který v pochmurném počasí přijde vhod téměř vždy.