Zpět do: Produkty

TOP 4: venkovní lavičky

23.4.2020

Pohodlná a čistá lavička potěší snad kdekoliv. Nejen na zahradě a v pracích, ale také v okolí různých firem a institucí, jejichž návštěvy často mohou dorazit dříve a mít před setkáním spoustu času. Vybrali jsme pro vás naše čtyři tipy na nejlepší lavičky, které si naši zákazníci oblíbili.

Venkovní stohovatelná lavička

Kvalitní lavička s rámem ze svařovaných ocelových čtvercových profilů. Povrchová úprava je provedena vypalovacím práškovým lakem. Smrkové dřevěné fošny jsou v odstínu kaštan. Cena: 4 440 CZK (bez DPH)

Venkovní lavička CITY

Rám lavice je tvořen ze svařovaných ocelových profilů. Povrchová úprava konstrukce je vypalovací práškový lak. Lavička má spodní patky pro kotvení k zemi. Dřevěné laťky jsou v odstínu kaštan. Cena: 5 473 CZK (bez DPH)

Venkovní lavička

Rám lavičky je ze svařovaných ocelových obdélníkových profilů, jehož ovrchová úprava je vypalovací práškový lak. Totožné jako předchozí kousek, také tato lavice má spodní patky pro kotvení k zemi. Dřevěné latě lavičky jsou vyrobené z borovicového dřeva. Cena: 2 907 CZK

Parková lavička GRET

Lavička s kvalitní kovovou konstrukcí, jejíž povrchová úprava je tvořena vypalovacím práškovým lakem. Cena: 2 940 CZK

Horký TIP pro léto na grilu: Zahradní pivní set, ideální pro posezení na teráskách. Výhodou je jeho snadná montáž i demontáž, díky čemuž se ve větším množství perfektně hodí na různé kulturní akce, kde je potřeba vytvořit návštěvníkům prostor pro stravování, či odpočinek u sklenice vychlazeného piva.