Zpět do: Inspirace

Židle v akci 1+1 Zdarma pod stromečkem!

15.12.2021

Vánoce jsou tady každou chvíli a vy stále tápete co darovat pod stromeček vašemu protějšku či dětem? Co takhle pořídit vašim blízkým k učení či práci pohodlné kancelářské židle, které je budou těšit dlouhá léta? Všechny vybrané židle jsou SKLADEM ihned k odeslání!

Jak vybrat tu správnou židli?

Ať už vybíráte pracovní židli pro sebe nebo pro své blízké, při výběru kancelářské židle berte v úvahu následující faktory:

  • kolik hodin denně se bude na židli sedět
  • existující zdravotní omezení a hmotnost sedícího
  • prostor nutný pro pohyb na židli
  • možnosti nastavení a výbava kancelářské židle

Pokud toto máte zjištěno, máte půlku práce zdařile hotovu. Nyní jen rozhodnout o správném materiálu a barvě kancelářské židle.

Náš tip: Více o tom, jak vybrat správný materiál židle ZDE.

Židle z látky

Jedná se o nejběžnější potah s největším výběrem barevných a kreativních vzorů a dekorů. Díky látce je kancelářská židle nejen pohodlná a tedy vhodná pro celodenní sezení v práci, ale v chladných měsících Vás i příjemně zahřeje.

Židle ze síťoviny

Síťovina je trvanlivou syntetickou tkaninou připomínající síť. Od ostatních potahů kancelářských židlí ji odlišuje její nepřekonatelná prodyšnost a optimální cirkulace vzduchu, kterou oceníte zejména v letních měsících. Zvládá výborně i stresové situace. Je vhodná pro celodenní sezení v práci a na rozdíl od látkové židle velice snadno udržitelná.

Židle se síťovaným opěrákem / látkou 

Kombinace síťovaného opěráku a látky je vhodná zejména pro ty z nás,kterým není zrovna dvakrát příjemné sezení na síťovině a kterým se zároveň trošku potí záda. Díky sedáku z látky tak sedíte pohodlně a navíc v teple. Prodyšnost vašich zad zabezpečuje síťovaný opěrák. Díky sedáku z látky máte na výběr také větší množství barevných kombinací.

Židle z ekokůže

Ekokůže je dvouvrstvý moderní materiál často mylně zaměňovaný s dřívější koženkou. Oproti kožence je eko kůže ovšem dvouvrstvá. Kromě vzhledu a textury má s pravou kůží společného opravdu málo, tudíž je jako jedna z mála vhodná také pro alergiky! Je vysoce odolná proti oděru, pevná a hlavně oboustranně prodyšná.

Tip závěrem: Další kancelářské židle nejen v akci 1+1 Zdarma můžete vybírat ZDE.