Zpět do: Produkty

Seznamte se: Zdravotní balanční židle TIC

17.6.2022

Novinka v podobě zdravotní balanční židle TIC je ideálním řešením pro Vaše záda při Vašem sedavém zaměstnání. Židle totiž díky systému mechaniky BODY BALANCE TEC nabízí dynamický způsob sezení, který napomáhá zádovým svalům zůstat soustavně v aktivní i při práci u počítače. Vaše zádové svalstvo se tím trénuje a je zcela automaticky zpevňováno.

Sedák balanční židle TIC navíc umožňuje pohyb při sezení do všech směrů a jeho výšku si pohodlně můžete nastavit v rozmezí od 41 - 60 cm. Na židli tak můžete sedět klidně i celý den v práci. Zdravotní balanční židle TIC je vhodná do kanceláří, škol i domácností.

Deklarovaná nosnost židle je 100 kg a v nabídce ji u nás najdete až ve 3 barevných variantách:

Více o systému BODY BALANCE TEC

Zdravotní balanční židle FREE černáSystém BODY-BALANCE-TEC se může používat pro získání tělesné zdatnosti denně, ale též i jako pouhý doplněk pro cvičení zad během celého dne, jako je např. provádění kruhů nebo opisování osmičky pánví. To vše může člověka nejen pobavit, ale zároveň ještě více přispět i k jeho zdraví. Sezení ve třech dimenzích s patentovaným systémem BODY-BALANCE-TEC – kloub židle – způsobí změnu v životě člověka.

Z relativně statického a nezdravého způsobu sezení se díky tomuto systému přechází k dynamickému způsobu sezení, které nás dokáže udržet v kondici a dokonce nám i může způsobovat radost.