SLEVA nebo AKCE 1+1 na praktické rudly!

28.7.2022

Ruční vozík, rudl, je neocenitelný pomocník všude tam, kde je zapotřebí převážet krabice, pytle, přepravky, role různého materiálu, ale i větší předměty jako jsou nadrozměrné kartony nebo i skříně. Vyberte si ten správný rudl ze sortimentu námi nabízených rudlů nyní s příjemnou slevou nebo ve výhodné akci 1+1.

Do slevové nabídky v akci až 30 % jsme zařadili nejen rudly schodišťové, které zvládnou jízdu po schodech díky třem kolečkům zcela bez problému, ale i rudlíky skládací, které jednoduše schováte do skříně a také rudly stohovací. Vybrané rudly v akci se liší nejen rozměry, ale i svou nosností, která dosahuje u vybraných typů až 250 kg.

Skládací typ rudlů v akci 1+1 Zdarma je nejen lehké hliníkové konstrukce, ale šetří i místo. Oceníte ho tak například při převážení například v autě, ale také při jejich skladování neboť ve složeném stavu zaberou velmi málo prostoru. Nosnost u vybraných skládacích rudlů v akci 1+1 Zdarma dosahuje až 120 kg.

Pokud si nebudete jisti, který rudl zakoupit, můžete nám zaslat dotaz prostřednictvím chatu, který najdete dolním rohu stránky nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu.