Zpět do: Produkty

SILVER LINE: elegance a maximální využití prostoru

4.3.2021

Kvalitní zpracování, elegantní vzhled a možnost úprav na míru, včetně kombinací dezénů. Všechny tyto vlastnosti nabízí knihovny SILVER LINE, které pochází přímo z naší výroby. Skladování šanonů, spisů a knih nikdy nebylo snazší.

Knihovny vyrábíme v několika rozměrech a s různými počty polic. Pokud přesto potřebujete rozměry přizpůsobit možnostem místnosti, můžete si tuto knihovnu upravit na míru a využít tak každý centimetr prostoru.

Kvalitní provedení a neomezená životnost materiálu

Police i korpus knihovny mohou mít šířku 18 nebo 25 mm. Kvalitní materiál, který při výrobě používáme zajišťuje, že je knihovna dostatečně pevná a stabilní. Efektní vzhled knihovnám dodávají hrany deskových prvků, které jsou olepeny stříbrnou matnou plastovou ABS hranou. K lepení ABS hran využíváme speciální odolné polyuretanové lepidlo s neomezenou životností.

Křivá podlaha? Pro SILVER LINE bez problému!

Knihovny si navíc díky vyrovnávacím kluzákům hravě dokáží poradit i s nerovností podlah až do 10 mm. Individuální úpravy si můžete zobrazit ihned Chtěli byste si knihovnu SILVER LINE upravit podle svých požadavků? Nahlédněte na náš web NabytekNaMiru.cz, kde si můžete upravit rozměry a zvolit odlišné dezény.

UKÁZKA KNIHOVEN SILVER LINE: