Zpět do: Produkty

SIERRA a DELIGHT: Nejnovější přírůstky mezi sedačkami!

5.5.2021

Nabídka sedacího nábytku se u nás neustále rozrůstá! Nejnovějšími kousky jsou sedací soupravy a křesla SIERRA a DELIGHT. Díky čemu si je zamilujete a proč by při koupi sedaček na Vaše pracoviště či do domácnosti měla volba padnout právě na nábytek SIERRA či DELIGHT? Jejich vlastnosti Vás přesvědčí samy!

SIERRA

Nábytek SIERRA je vyráběn ve dvou barevných provedeních:

  • hnědá

  • černá

Sedací soupravy a křesla jsou čalouněna do kvalitní ekologické kůže. Ta je na první pohled prakticky nerozeznatelná od kůže pravé. Je vysoce odolná, pevná, vhodná pro alergiky, ale zároveň má úžasnou prodyšnost.

Pohodlí zajišťuje jádro sedáku, které je složeno z vyztužených pružin a vysoce odolné pěny. Sedací část je uložena do nerezové konstrukce, která spolu s kostrou tvořenou z masivního dřeva, tvoří perfektní základ pro dobrou stabilitu.

NÁŠ TIP: Tři místa nestačí? Doplňte sedačku pohodlným křeslem SIERRA, které má totožné vlastnosti i nabídku barevných provedení!

DELIGHT

Nábytek SIERRA je vyráběn ve dvou barevných provedeních:

  • modrá

  • černá

Podobně jako nábytek SIERRA, také sedačky DELIGHT jsou čalouněny do kvalitní ekologické kůže, jejichž výhody jsme výše zmínili. Stejně jako SIERRA navíc tato řada disponuje pohodlným jádrem, které je v tomto případě tvořeno z vyztužených vlnitých pružin v kombinaci s vysoce odolnou pěnou.

Podobu nese také dřevěná kostra nábytku. Sedací část je pak zasazena do kovové konstrukce, jejíž povrchová úprava je provedena práškovým lakem černé barvy.

NÁŠ TIP: Potřebujete více, nebo méně než tři sedací místa? Řešením mohou být designově totožná křesla DELIGHT!