Zpět do: Produkty

Seznamte se: Elektrické dávkovače horké vody

28.6.2022

Hledáte rychlé a zároveň úsporné řešení k přípravě Vašeho oblíbeného teplého nápoje nebo instantního pokrmu v kanceláři nebo ve Vaší restauraci? Už nemusíte! Nově jsme pro Vás totiž rozšířili nabídku o multifunkční a elegantní dávkovače horké vody, se kterými navíc i ušetříte za energie! Seznamte se s nimi již nyní.

Dávkovače horké vody představují multifunkční řešení, které Vám díky silnému výkonu až 2600 W během několika sekund promění vodu z vodovodu na teplou až horkou vodu pro přípravu všech Vašich oblíbených teplých nápojů a pokrmů.

Jejich největší výhodou je navíc jejich až 50% úspora energie oproti běžné rychlovarné konvici. Jednoduše a pohodlně si také nastavíte požadovanou ideální teplotu v krocích až do 100°C

Součástí všech dávkovačů horké vody v naší nabídce je navíc také vodní filtr, který zajistí nejen perfektní kvalitu pitné vody, ale dávkovače ochrání i před vodním kamenem. Vodní filtr lze dokoupit také samostatně.

Vybrané dávkovače horké vody umožňují navíc ohřát vodu přesně tak, aby měla teplotu již od 40°C, což je ideální zejména k přípravě dětské výživy

Díky svému minimalistickému a elegantnímu provedení navíc zapadnou do kterékoliv místnosti. Dávkovače horké vody tak můžete využít například nejen v domácnosti či kancelářské kuchyňce, ale své místo najdou také v restauraci, B&B na snídaňových bufetech nebo v rámci cateringu a v konferenčních místnostech.