Zpět do: Produkty

Útulné a kvalitní konferenční židle LOTUS, ARID a INDO také v akci 3 + 1 Zdarma!

1.2.2022

Představujeme Vám další novinky z řad pohodlných konferenčních a jídelních židlí, které jsme rovnou zasadili i do akce 3+1 Zdarma!

Všechny tři novinky LOTUS, ARID a INDO včetně pohodlné pěnové výplně v opěradle i sedáku disponují také kvalitní kovovou konstrukcí, díky které jsou tak nejen pohodlné, ale i velice stabilní. Skvěle zapadnou do zasedací místnosti, ale i třeba jako jídelní židle do Vaší domací jídelny či kuchyně. Nosnost u každé židle je až 120 kg.

Pohodlná a stylová židle LOTUS

První novinkou je konfereční židle LOTUS, které dominuje nejen příjemný výběr barev, ale zejména i zajimavě řešená podnož a potah z odolné ekokůže, díky které můžete židli při zašpinění bez obav ihned otřít. Ekokůže je navíc velmi prodyšná, odolná proti oděru a to nejdůležitější - vhodná i pro alergiky! V naší nabídce naleznete židli LOTUS hned ve dvou variantách – černé a béžové.

ARID – minimalismus a elegance

Konferenční židle ARID si naše srdce získala zejména svým jednoduchým a přitom elegantním designem. A nejen tím. Pomyslnou třešničku na dort také rovněž dodává i potah z kvalitní ekokůže, díky kterému je židle stejně jako první novinka vhodná pro alergiky a vysoce odolná. Díky tomu ji můžete umístit nejen do konferenční místnosti, ale i do lékařské ordinace. Vybírat můžete ihned ze 4 barevných variant:

INDO – Stabilita a pestrost barev

Třetí novinkou je konferenční židle INDO, která se od svých kolegyň liší zejména materiálem potahu, kterým je látka. Díky potahu z látky tak jídelní židle INDO disponuje největším výběrem barev a je také vhodná pro delší sezení. V chladných měsících Vás i příjemně zahřeje. Říká se o ní, že je takzvaně „psychicky“ teplá, tudíž do Vaší místnosti vnese ihned také o trochu více útulnosti. V naší nabídce židli INDO naleznete hned v 5 barevných variantách: