Zpět do: Produkty

Nové konferenčky MOLLY, DAVE & NELA v akci 3+1 Zdarma!

25.1.2022

Všechny 3 nové typy konferenčních židlí Vás na první pohled zaujmou svým designem se širokou škálou barev, ze které si určitě vyberete, ale i všestranným využitím ve vnějších i vnitřních prostorech jako jsou například kavárny, firemní jídelny či venkovní terasy. Na druhý pohled Vás také překvapí svým stabilním provedením a nosností, která je u všech až 150 kg. Nyní také v akci 3+1 Zdarma!

Designová bistro židle MOLLY

První novinkou je designová bistro židle MOLLY, která Vás zaujme svým zajimavým a přitom jednoduchým provedením. Je vyrobena z kvalitního polypropylenu s konstrukcí v černém kovu. Pro ještě příjemnější sezení jsou součástí bistro židle také zakomponované područky. Bistro židli MOLLY u nás naleznete v akci 3 + 1 Zdarma hned ve dvou klasických barevných variantách, a to šedé a černé.

DAVE s dominantní pevnou konstrukcí

Druhou novinkou je praktická židle DAVE, která Vás zaujme zejména svými tradičními i nevšedními barvami, ale i pevnou kovovou konstrukcí, která dodává židli potřebnou pevnost a stabilitu. Židli DAVE u nás naleznete hned ve 4 barevných variantách.

Barevná a praktická NELA

NELA je třetí konferenční židlí, která obohatila naší nabídku. Svým jednoduchým a flexibilním provedením skvěle zapadne do každé místnosti i venkovní zahrádky, aniž by narušila stávající design prostoru. Je také velmi prodyšná a stohovatelná. Všechny 4 kusy v akci 3+1 zdarma tak během minutky složíte do sebe. Praktickou židli NELA u nás naleznete až v 5 barevných variantách.