Dejte sbohem otokům a bolesti svých nohou při práci za počítačem!

12.10.2021

Podložky pod nohy jsou skvělým pomocníkem nejen při bolestech a otocích, ale slouží zejména i jako účinná zdravotní prevence právě proti těmto problémům. Přiznejme si to, celodenní sezení v kanceláři přeci jen není tím nejideálnějším stavem pro vaše nohy či páteř. Podložky pod nohy nejen optimálně navýší vaše nohy do ergonomicky zdravé výšky ale díky tomu vám zajistí i potřebné pohodlí a ochranu proti například bolesti zad. To vše bez nutnosti využití vaší oblíbené bedýnky.

Jak by měla vypadat správná podložka pod nohy?

Správná podložka pod nohy by měla být dostatečně velká, aby se na ni vešly obě vaše nohy. Zároveň by měla poskytnout i kousek místa navíc, kdyby jste občas chtěli nohy procvičit ci rozhýbat. Správná podložka by také neměla klouzat, což zaručují například gumové podložky. Nezbytností u všech podložek pod nohy je také nastavitelnost jejich výšky i sklopného úhlu. Jaké jsou výhody jednotlivých podložek v našem sortimentu?

  • klasická podložka - zajišťuje optimální polohu nohou při práci a slouží jako prevence proti bolestem zad a otokům nohou
  • masážní podložka - je doplněna o akupresurní body, díky kterým zlepšíte prokrvení svých chodidel
  • vyhřívaná podložka - nabíc zvyšuje ještě více pohodlí při práci a v zimě přijemně chrání proti promrznutí nohou 

Následně záleží už jen a pouze na vás, které z uvedených podložek dáte přednost. Nyní vybrané podložky navíc s 30 % slevou.

Vybírejte už nyní ZDE