Zpět do: Inspirace

Sbohem chaosu a politým smlouvám: Jak si usnadnit skladování dokumentů?

19.1.2021

Ztracená faktura, politá smlouva, štosy poházených papírů, ve kterých se nevyzná ani majitel stolu. Špatně založené dokumenty nás někdy mohou dostat do pořádného maléru. Jak si udělat dostatek prostoru pro přehledné uložení a archivaci důležitých listin, ale zároveň je měli kdykoliv „po ruce“? Podělíme se s Vámi o naše tipy!

Plastové zásobníky: krok, kterým nikdy nešlápnete vedle

Začneme s dokumenty, které sice nepotřebujeme ke své práci aktuálně, ale brzy se k nim budeme muset vrátit a proto je dobré mít je poblíž. Pro uložení takových dokumentů se skvěle hodí plastové čtyřpatrové zásobníky, které mají jednoduchou montáž a nízkou nosnost. Jejich tvar a rozměr je uzpůsoben tak, aby nezabíraly zbytečně mnoho místa, ale zároveň aby se do jednotlivých přihrádek pohodlně vešly dokumenty o maximálním formátu A4.

NÁŠ TIP: Plastové zásobníky na dokumenty můžete nyní zakoupit v akci 1+1 ZDARMA!

Šanony: klasika, která nezklame

Řadu obsáhlých dokumentů je ovšem potřeba archivovat po určitou dobu. Největšími pomocníky Jsou v takovém případě klasické šanony, složky či závěsné desky

Další metou v poté může být nábytek, do kterého tyto věci budeme moci ukládat. Řešení existuje mnoho. Patří mezi ně například boxy, archivační regály, kovové regály, případně pro ty z nás, kteří si zakládají na designu, také otevřené skříně s mnoha přihrádkami.

NÁŠ TIP: Kancelářské regály WHTE LAYERS jsou ideálním řešením například na recepcích, kde je denně uschovávána pošta či jiné dokumenty pro jednotlivé kanceláře.

Sejfy: jistota pro dokumenty, které mají vyšší cenu

Pokud máte na svém pracovišti cenné papíry, které potřebujete uschovat před případnými nenechavci, můžete k jejich uložení využít nábytkový elektronický sejf, který je aktuálně mezi akcemi 1+1 ZDARMA!