Zpět do: Inspirace

Restaurační zahrádky: Vybavte, vylaďte, inovujte

10.5.2021

Restaurační zahrádky nyní na pár měsíců měly bohužel utrum. Jejich znovuotevření se ale kvapem blíží a tak přinášíme tipy na to, čím je můžete vybavit, oživit či zmodernit.

Nestárnoucí klasikou, se kterou se můžeme na předzahrádkách setkat, jsou zahradní pivní sety. Jde o jednoduché posezení, které lze složit i rozložit do původní polohy během pár chvil. Díky tomu se jedná o skladný nábytek, který má mnohostranné užití – kromě restauračních zahrádek je možné jej použít například také na různých poutích, pivních slavnostech či například pro osobní použití na soukromém pozemku.

Náš TIP: Pokud si zakládáte na vzhledu a rádi byste na své restaurační zahrádce měli nějaký z estetičtějších kousků, můžete využít nabídky akčních setů 4 plastových židlí LOUNGE nebo SLENDER, ke kterému obdržíte stolek COFFEE TIME zdarma!

Stop dotěrnému hmyzu

Spolu s přicházejícím létem se vrací také nepříjemný hmyz. Nově v naši nabídce můžete najít elektrický lapač, který dotěrné komáry a brouky dokáže zpacifikovat během pár chvil.

Grilování, symbol léta

Nyní u nás můžete zakoupit také kvalitní grily v různých cenových kategoriích. Kromě stálé kuchyně tak díky nim budete moci nabídnout čerstvě připravené ryby, sýry, maso či například zeleninu, kterou strávníkům připravíte přímo před očima.

Náš TIP: Nechte své návštěvníky na kolech zaparkovat pohodlně. Momentálně u nás můžete v akci 1+1 ZDARMA zakoupit stojany na kola.