Zpět do: Inspirace

PROSTOR PŘED BUDOVOU: Jak jej využít?

25.3.2021

Budova jako taková vytváří první dojem hostů, kteří Vaši společnost navštíví. Kromě čistého a upraveného exteriéru je důležité mít před vstupem do budovy také důležité vybavení, které může být užitečné nejen pro hosty, ale také pro Vaši firmu.

Základem toho, co by před budovou nemělo chybět, je nepochybně vstupní rohož pro otření obuvi. Tento prvek lze vyřešit vícero způsoby – rohože mohou být buďto gumové anebo textilní.

Dalším vybavením, které je před budovou často opomíjené, je venkovní parková lavička. Tu může ocenit nejen někdo, kdo na schůzku do Vaší firmy dorazil dříve, než předpokládal, ale také díky ní můžete vytvořit příjemné prostředí pro zaměstnance, kteří si budou během polední pauzy na chvíli vydechnout na čerstvém vzduchu.

Zároveň je dobré opatřit před vchod do budovy odpadkový koš. Osvědčenou variantou je jeho kombinace s popelníkem, díky čemuž tak zároveň předejdete pohozeným nedopalkům.

NÁŠ TIP: Nezapomeňte na bezpečí! Přispět k němu můžete například pořízením dezinfekce, kterou umístíte na viditelné místo tak, aby byla příchozím lidem vždy po ruce.