Produtky

16.6.2020
Novinka
Náš TIP
Kancelář

NOVINKA: Kancelářský nábytek FUTURE

Horkou novinkou měsíce červen je nová řada kancelářského nábytku s názvem FUTURE. Pojďte se s námi podívat na její příběh!
11.6.2020
Novinka
Náš TIP

Náš TIP: banketová židle

Elegance, styl a luxus. Čím jiným bychom mohli definovat graciózní banketovou židli? Čalounění je tvořeno odolnou textilií s dekorativním vzorem.
4.6.2020
DOPORUČUJEME
Náš TIP

TIP pro měsíc červen: cateringový nábytek

Během uplynulého čtvrt roku měly společenské akce utrum. Není teď vhodná doba na to si tyto příležitosti nahradit? Cateringový nábytek vám v mnohých případech bude skvělým společníkem!
20.5.2020
Novinka
Spolehlivost
Náš TIP

Favorit měsíce květen: stojan na dezinfekci

Před časem jsme avizovali rozšíření sortimentu o produkty, které pomáhají při prevenci proti nemoci COVID-19. Pojďte si s námi detailně představit jednoho z hlavních květnových favoritů, který se tento měsíc nachází v košíků našich zákazníků více než často.
28.4.2020
Náš TIP
Kancelář
Dílna

Vychytávka do kanceláří i dílen: výškově nastavitelné stoly

Dlouhé sezení u stolu nejen, že neprospívá lidskému zdraví, ale zároveň se v sedě často (například v dílnách) špatně pracuje. Každý problém má ovšem své řešení.
23.4.2020
DOPORUČUJEME
Náš TIP

TOP 4: venkovní lavičky

Pohodlná a čistá lavička potěší snad kdekoliv. Nejen na zahradě a v pracích, ale také v okolí různých firem a institucí, jejichž návštěvy často mohou dorazit dříve a mít před setkáním spoustu času.
21.4.2020
Náš TIP
Zahrada

Už víte, kam zaparkujete kolo?

Krásné počasí začíná přát už také cyklovýletům. Kam ale ve svém cíli zaparkovat kolo bez obav, že bude překážet, případně bez starosti o to, aby se jakkoli nepoškodilo?
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím