Produtky

20.5.2020
Novinka
Spolehlivost
Náš TIP

Favorit měsíce květen: stojan na dezinfekci

Před časem jsme avizovali rozšíření sortimentu o produkty, které pomáhají při prevenci proti nemoci COVID-19. Pojďte si s námi detailně představit jednoho z hlavních květnových favoritů, který se tento měsíc nachází v košíků našich zákazníků více než často.
28.4.2020
Náš TIP
Kancelář
Dílna

Vychytávka do kanceláří i dílen: výškově nastavitelné stoly

Dlouhé sezení u stolu nejen, že neprospívá lidskému zdraví, ale zároveň se v sedě často (například v dílnách) špatně pracuje. Každý problém má ovšem své řešení.
23.4.2020
DOPORUČUJEME
Náš TIP

TOP 4: venkovní lavičky

Pohodlná a čistá lavička potěší snad kdekoliv. Nejen na zahradě a v pracích, ale také v okolí různých firem a institucí, jejichž návštěvy často mohou dorazit dříve a mít před setkáním spoustu času.
21.4.2020
Náš TIP
Zahrada

Už víte, kam zaparkujete kolo?

Krásné počasí začíná přát už také cyklovýletům. Kam ale ve svém cíli zaparkovat kolo bez obav, že bude překážet, případně bez starosti o to, aby se jakkoli nepoškodilo?
31.3.2020
Naše služby

Pořiďte si nábytek na míru do 14 dní!

Líbí se vám nábytek z řady Plan, ale jeho rozměry nevyhovují Vašim požadavkům? Máme pro vás perfektní zprávu!
27.3.2020
Novinka
Tipy a triky

Šetrnost k podlaze: Jak ji chránit před poničením?

Jak v pracovních prostorách správně pečovat o podlahu, aby v místech, po kterých se pohybujeme kancelářským křeslem, utrpěla co nejmenší známky užívání?
12.3.2020
AKCE

Dřevěné, praktické a nyní ve slevě!

Využijte naši nabídku na dřevěné jídelní židle, které u nás nyní můžete koupit s 30% slevou. Ať už vám do interiéru lépe pasuje ořech, třešeň nebo přírodní dezén, naše nabídka počítá se vším!
9.3.2020

Trezory pro vaše cennosti

Nedávejte šanci zlodějům. Schovejte si své cennosti na místo, kam ruka nenechavců nedosáhne. Vyberete si z naší pestré nabídky?

25.2.2020
Novinka

Seznamte se: Nábytek ROOT

Stihli jste se už seznámit? Od letošního roku máme v nabídce novou řadu nábytku, která nese jméno ROOT, což v překladu z různých jazyků znamená „kořen“.
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím