Produtky

15.4.2021
Náš tip
Kancelář

LAYERS: Kancelářský nábytek, který dává smysl

Název kolekce nábytku LAYERS pochází z angličtiny, ve které znamená vrstvy. Právě jejich princip společně s jednoduchostí postupuje jako základní myšlenka celou kolekcí této nadčasové řady kancelářského nábytku. Jednotlivé vrstvy jsou obohaceny kombinací kontrastních materiálů, díky čemuž působí esteticky zajímavě, ale zároveň nabízí mnoho funkčních detailů.
13.4.2021

Vypěstujte si zahradní domek během pár chvil

Najít místo pro „ustájení“ jízdních kol, zahradní sekačky, potřeb pro údržbu zahrady či například bazénu může být těžký úkol. Do domu se nehodí, ale přesto je lepší mít tyto věci pod střechou i pod zámkem. Zahradní domky jsou ideálním řešením tam, kde garáž nebo kůlna nemůže nabídnout dostatek prostoru pro uložení všeho, co potřebujeme. Tyto domky navíc velice jednoduše složíte a manipulace s nimi je stejně snadná, jako jejich údržba. Navíc se obejdete bez cihel, malty, řezání dřeva i jakýchkoliv jiných těžkostí, které byste museli řešit stavbou tradiční kůlny.
8.4.2021
Tipy a triky
Dílna

MECHANIC: Více, než jen praktický nábytek do dílen

Bezpečně a přehledně uložené nářadí je základem pro každou úspěšnou dílnu. Řada dílenského nábytku MECHANIC může nabídnout kromě splnění obou těchto požadavků také nadstandardní kvalitu provedení a příjemný design. Tuto řadu nábytku nabízíme obvykle v šedé nebo antracitové barvě.
30.3.2021
Tipy a triky

Sklad, dílna, stěhování: Bez čeho se neobejdeme?

Manipulace s těžkými věcmi není komplikace jen při práci ve skladech, stěhování nábytku nebo zásobování restaurací. Situací, kdy potřebuje výbavu na přesun těžkého břemena určitě mnozí z nás zažili nespočet i mimo své zaměstnání. Přinášíme Vám pár tipů na vychytávky, které Vám při manipulaci s objemnými věcmi mohou pomoci!
23.3.2021
Náš tip

ZDRAVOTNÍ ŽIDLE: Proč do nich investovat?

K dokonalému komfortu vede kratší cesta, než se zdá! Dopřejte svému tělu pohodlí bez ohledu na to, jestli zrovna pracujete nebo se věnujete svým osobním věcem. Zdravotní židle Vám při tom budou skvělým pomocníkem. Důsledný výběr židle, která dokáže tělu při sezení nabídnout maximum, navíc doporučují také sami odborníci. Skvělý vliv na tělo mají především židle se systémem BODY-BALANCE-TEC. 
18.3.2021
Sleva
Náš tip

Vybrané stolky nyní s 20% slevou

Konferenční stolky najdou uplatnění nejen ve stravovacích zařízeních, ale také ve vestibulech či přímo doma. Vybrané konferenční stoly z řad FUNGO a SETA nyní můžete pořídit s 20% slevou!
16.3.2021

​Zpestřete své šatny barvami: šatní skříňky nyní za akční cenu!

Oživte vaše zázemí trochou nevšednosti! Pomocí barevných šatních skříněk to bude hračka. Vícedveřové skříňky nabízí velké množství úložného prostoru pro oblečení nebo například pracovní či školní pomůcky.
4.3.2021

SILVER LINE: elegance a maximální využití prostoru

Kvalitní zpracování, elegantní vzhled a možnost úprav na míru, včetně kombinací dezénů. Všechny tyto vlastnosti nabízí knihovny SILVER LINE, které pochází přímo z naší výroby. Skladování šanonů, spisů a knih nikdy nebylo snazší.
2.3.2021

Pod lupou: Univerzální nábytek METAL

Kancelářský nábytek METAL zaujme nejen svou skvělou cenou a výbornou skladovou dostupností, ale také jednoduchým vzhledem. Díky svému designu a kvalitnímu propracování skvěle doplní nejen kancelářské prostory, ale například také administrativní místnosti v dílnách či zázemích.
1235
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím