Produtky

12.11.2020
Náš TIP

Zkraťte návštěvám čekání komfortem!

Časový plán je v jakémkoliv zaměstnání jednou z klíčových věcí. Někdy ale i ten nejlepší rozvrh dne může narušit zdánlivá drobnost a časový skluz je na světě. Jak tedy vyřešit situaci, kdy za Vámi dorazí do kanceláře někdo, komu se nemůžete věnovat ihned? 
9.11.2020
AKCE
SLEVA

Hygiena rukou: 30 % sleva na osoušeče rukou vysoušeče!

Hygiena rukou byla důležitá vždy, ale nyní se na ni klade nejspíše ještě větší důraz než kdy předtím. Právě proto je proto vhodná doba na inovaci sociálních zařízení. Jedním z kroků může být například instalace vysoučeče rukou. Hlavní výhodou těchto šikovných strojů je to, že Vaše ruce stihnou usušit rychle a bez zbytečného odpadu.
3.11.2020

Popelnice na tříděný odpad: Nyní s 20% slevou!

Plastová popelnice najde využití nejen před domy či budovami, kde slouží pro shromaždování odpadků z menšího koše, ale také v průmyslových areálech, kde výroba produkuje odpad ve větším množství. Ať už popelnici sháníte z jakéhokoliv důvodu, nyní na jejich pořízení můžete na našem e-shopu uplatnit 20% slevu!
22.10.2020
NOVINKA

1+1 ZDARMA: Konferenční židle Mystic

Mystic je konferenční židle, která svým jednoduchým designem a skvělými vlastnostmi patří mezi jedny z nejlepších kousků, kterými můžete vytvořit místa k sezení například v jednacích místnostech, čekárnách, na recepcích a podobných místech. A co přesně v sobě židle Mystic skrývá?
20.10.2020
DOPORUČUJEME
Náš TIP

TERMOBOXY: Doručené jídlo jako právě uvařené!

Uvařit výborné jídlo je základ úspěchu. Jak ale zajistit, že pokrmu na kvalitě ani chuti neubere jeho přeprava k zákazníkovi? Máme pro vás ideální tip!
1.10.2020
DOPORUČUJEME
SLEVA
Náš TIP

POSLEDNÍ KUSY SE SLEVOU: Sedací box PRIVATE

Nepohodlné dřevěné či plastové židle z čekáren měl nejspíš možnost poznat každý z nás. Nutnost vyřídit v práci hovor a nemít se při tom „kam uklidit“ možná také. Pořízení křesla PRIVATE může mrknutím oka vyřešit obojí.
8.9.2020
NOVINKA
Náš TIP

Pikantní novinka: Rozšíření gastro vybavení!

Kvalitní gastro nábytek je základem každé dobré kuchyně. Nedávno jsme proto nově zřídili kategorii, která nabízela kvalitní nerezové stoly a police vhodné pro gastro provozy. Právě tato část našeho sortimentu se během září dočkala dalšího rozšíření, které nejen, že pomůže do Vaší kuchyně dostat více prostoru na skladování nádob a potravin, ale také vnese větší pořádek přímo do jídelny – ať už při servírování jídel, nebo při shromažďování použitého nádobí.

3.9.2020
NOVINKA
Náš TIP

Boj proti bakteriím: Prakticky a výhodně

Dávkovače dezinfekcí jsou v posledních měsících nezbytnou součástí jakýchkoliv budov, kde se koncentruje větší počet lidí. Na některé kusy z naší nabídky jsme nyní nachystali slevu.
23.7.2020
NOVINKA
Náš TIP

Novinka tohoto léta: REPONIO

Letošní horkou letní novinkou je v našem sortimentu praktické vybavení REPONIO, které obsahuje vše, co můžete v obchodě (ale také domácnosti) potřebovat k ideálnímu skladování věcí.
123
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím