Produtky

3.8.2021

Kancelářské židle VENLO II: Nyní s 30% slevou!

Oblíbené kancelářské židle VENLO nyní mají v nabídce svého dvojníka! Totožný vzhled a stejné vlastnosti jsou doplněny rozdílnými rozměry. Ty se postaraly o jedinou odlišnost mezi typy VENLO a VENLO II.
27.7.2021

Jídelní židle CANDY: Proč si je nenechat ujít?

Židle s hravým designem, které svými barvami dodají veselost jakékoliv místnosti! Tak bychom mohli definovat jídelní židle CANDY, které nyní nabízíme v sadách 3+1 ZDARMA. Proč zvolit právě CANDY?
22.7.2021

Buďte s novým grilem králem BBQ party!

Léto, zábava a dobré jídlo patří neodmyslitelně k sobě. Dopřejte svým hostům opravdovou BBQ party! Grily jsou v naší nabídce nováčkem, při jehož výběru jsme se snažili pokrýt nejrůznější požadavky, které při pořizování grilu můžete mít.
15.7.2021
Sleva

Zahradní lavička LINEA nyní s 30 % slevou!

Užijte si slunečné dny, jak nejlépe umíte! Zahradní lavička LINEA vám při tom bude skvělou společností. LINEA je lavička s latěmi z eukalyptového dřeva, které jsou zasazeny do pevné kovové konstrukce.

13.7.2021
Náš tip

Šatní zástěny BLOCK

Věděli jste, že dnes nepotřebujete věšák, ale ani obrovitánskou skříň, abyste v práci měli kam odložit kabáty, kabelky a boty? Kancelářský nábytek BLOCK přichází s jednoduchým řešením v podobě šatní zástěny.
8.7.2021
Náš tip

GRAND: Patchworková sedací souprava

Jedním z produktů, na které jste při prohlížení červencového katalogu mohli narazit, je patchworková sedací souprava GRAND. Naši nabídku rozšířila poměrně nedávno, ale téměř okamžitě se začala těšit velké oblibě. Nejčastěji ji naši zákazníci začali pořizovat do vestibulů hotelů, odpočinkových místností v kancelářích, čekáren, ale také domácností.
21.6.2021

FUTURE: Kancelářský nábytek s přesahem

Při navrhování kancelářského nábytku FUTURE jsme se inspirovali potřebami nás samých. Právě tato řada je totiž součástí kanceláří naši firmy. Nábytek FUTURE jsme sami nejen navrhli, ale také jej vyrábíme na naší stolárně. Jedná se tak o ryze český výrobek. 
27.5.2021

Jak zahnat chlad v kanceláři?

Astronomické jaro je s námi sice už od března, ale počasí venku tomu příliš nenasvědčuje. Zatímco některá pracoviště se rozhodla prodloužit topnou sezónu, jinde tuto možnost nemají. Představujeme Vám pomocníka, který pomůže přečkat nejen chladnější, ale například také horké letní dny.

25.5.2021
Novinka
1+1 ZDARMA

BUTTERFLY: Židle, kterou si zamilujete

Seznamte se s novinkou BUTTERFLY – kancelářskou židli v hravých pastelových barvách. Židle nabízí nad rámec atraktivního a příjemného designu také dostatek pohodlí pro několikahodinovou práci u počítače.
1237
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím