Přehledně: Nové typy konferenčních stolků

1.12.2020

Naše nabídka se během listopadu rozrostla hned o několik typů konferenčních stolků, které mohou posloužit nejen v kavárnách, ale například také na recepcích či místnostech, ve kterých přijímáme návštěvy.

TENDER
Konferenční stůl TENDER má minimalistické křivky a nadčasový design. Stolová deska ve třech různých dezénech je zasazená do kovové podnože černé barvy. Stůl TENDER má dvě varianty průměru – 900 mm a 500 mm (s výškou 380 mm, nebo 480 mm).

WIRE
Kulatý konferenční stůl WIRE se díky své netradiční konstrukci hodí do moderních interiérů. Dezén stolové desky je možné zvolit ze sedmi různých variant, oproti tomu rozměr stolu je pouze jeden.

KÁVOVÝ STOLEK
Praktický kávová stolek je možné využít nejen na provozovnách, ale například také v zázemích firem. Je dostupný v několika barevných variantách a jeho kruhová deska je zakončena hranou, která chrání předměty před sklouznutím. Výhodou tohoto stolečku je také fakt, že je možné jej využívat také v exteriéru.

KÁVOVÝ STOLEK KOMBINOVANÝ
Extravagantní stolek je složen z kombinace dřevěné desky a pevné plastové podnože, jejíchž podobu si můžete vybrat z pěti dostupných variant. Kombinovaný kávový stolek je v naší nabídce ve dvou rozměrech.

ODKLÁDACÍ STOLEK
Malý odkládací stolek v jednoduchém stylu je ideálním doplněním například pro vestibuly, čekárny, případně podniky, které chtějí zútulnit zbývající prostor a vytvořit pár dalších míst k posezení.