Zpět do: Produkty

Pod lupou: Univerzální nábytek METAL

2.3.2021

Kancelářský nábytek METAL zaujme nejen svou skvělou cenou a výbornou skladovou dostupností, ale také jednoduchým vzhledem. Díky svému designu a kvalitnímu propracování skvěle doplní nejen kancelářské prostory, ale například také administrativní místnosti v dílnách či zázemích.

Kolekce kancelářského nábytku METAL totiž zvládne dokonale doplnit prostředí skladů a provozů, ve kterém jsou nezbytností robustní plechové skříně a jiné prvky, které musejí být dobře odolné vůči vnějším vlivům. Díky kouskům z této řady místnost můžete vybavit tak, aby po technické stránce nic nechybělo, ale interiér byl zároveň sjednocený a vypadal moderně.

Této kolekci samozřejmě nechybí ani praktické vychytávky jako jsou kanálky zabudované ve stole, které slouží pro svod kabelů od počítače. Psací stoly navíc můžete rozšířit o obloukové zakončovací prvky nebo je spojovat pomocí rohových dílů a vytvořit z nich prostornou pracovní plochu. 

Pro více úložného prostoru je možné dokoupit odolné svařované skříně nebo kancelářské kontejnery, které jsou vyrobeny z ocelového plechu, a čelní kryty zásuvek jsou buď plechové, nebo jsou osazeny laminovanou dřevotřískou šedé barvy, podobně jako desky stolů. Zásuvky mají navíc centrální zamykání. Samotný kontejner má dvě z koleček vybaveny brzdou.

UKÁZKA NÁBYTKU METAL: