Zpět do: Produkty

Pikantní novinka: Rozšíření gastro vybavení!

8.9.2020

Kvalitní gastro nábytek je základem každé dobré kuchyně. Nedávno jsme proto nově zřídili kategorii, která nabízela kvalitní nerezové stoly a police vhodné pro gastro provozy. Právě tato část našeho sortimentu se během září dočkala dalšího rozšíření, které nejen, že pomůže do Vaší kuchyně dostat více prostoru na skladování nádob a potravin, ale také vnese větší pořádek přímo do jídelny – ať už při servírování jídel, nebo při shromažďování použitého nádobí.

Co praktického u nás nyní najdete?

  • Největší novinkou jsou samotné gastronádoby, které jsme do sortimentu doplnili v různých velikostech a hloubkách. Nerezové nádoby jsou určeny pro přípravu, vaření, pečení a výdej hotových jídel, jejichž teplota se pak díky příklopným víkům dokáže poměrně dlouho držet na podobné úrovni.

  • Dalším nováčkem jsou nerezové servírovací vozíky a gastro vozíky. Díky nim je jednodušší servírování například v nemocnicích a dalších zařízeních, kde je potřeba rozvážet jídla přímo po pokojích strávníků. Naše nabídka nyní obsahuje také nerezové přepravní vozíky na gastronádoby či tácy, které jsou funkční především tam, kde není ze strany provozovatele kapacita na uklízení použitého nádobí přímo ze stolů.

  • Především při přejímce surovin je pak ideální, pokud má personál k dispozici nerezové plošinové vozíky, které nově v naši nabídce také můžete najít. Výhodou většiny z nich je také to, že se jedná o vozíky skládací, díky čemuž nezabírají mnoho místa ve chvíli, kdy je zrovna nepotřebujete.
  • Neposlední novinkou jsou také nerezové skříně a kontejnery. Díky nim můžete nejen přehledně skladovat nádobí, ale zároveň můžete mít například díky závěsným skříním veškeré pomůcky k vaření přímo „po ruce“!

Kompletní přehled naší nabídky pro gastro naleznete v samostatné kategorii zde.