Zpět do: Produkty

Nyní u nás nakoupíte i věci pro domov a zahradu!

19.5.2021

Nově u nás můžete nakoupit také nábytek a vybavení pro dům a zahradu! Do našeho sortimentu jsme totiž před nedávnem zařadili napříkald grily, zahradní domky či lapače hmyzu, které jsou při posezení během letních večerů k nezaplacení!

Ale teď pěkně přehledně. Co vše u nás nyní můžete pro domov a zahradu najít?

Dopřejte svým hostům opravdovou BBQ party! S našimi grily budete králem grilovacích akcí, které pro Vás navíc budou větší zábava než dosud. Nabízíme plynové grily různých cenových kategorií, které jsou moderním a praktickým řešením nejen pro domácnosti, ale také pro stravovací zařízení. 

Většina těchto grilů má elektrické zapalování, plynovou regulaci a vestavěný teploměr, který Vám usnadní přehled o stavu potravin během grilování.

Zahradní vozíky jsou při práci kolem domu či při zemědělské činnosti nepostradatelnou pomůckou. Snadno s nimi přesunete těžký náklad, jakým může být například hlína, zahradní odpad či pytle cementu. Zahradní vozíky z naší nabídky mají navíc nafukovací kola na dvou nápravách, přičemž jedna z nich je řídící – snadno se tak ovládají a výborně se s nimi manipuluje.

Uložení jízdních kol, potřeb k bazénu, zahradní sekačky, nářadí a dalších věcí, může být někdy pořádný oříšek. Do domu se nehodí, ale přesto je lepší mít tyto věci pod střechou i pod zámkem. Zahradní domky jsou ideálním řešením tam, kde garáž nebo kůlna nemůže nabídnout dostatek místa. Plastové zahradní domky lze navíc jednoduše složit, snadno se s nimi manipuluje a stejně jak snadná je jejich údržba.

Květináče nemusí být jen praktické, ale také designové. Důkazem je nabídka květináčů G1. Tento typ nádob na rostliny u nás najdete v různých provedeních – výhodou je navíc možnost provrtat do nich odtoky na vodu. Pokud později budete potřebovat tyto otvory zacelit, můžete k tomu využít plastový uzávěr, který je součástí balení.

Květináče G1 jsou vhodné do interiérových i exteriérových prostor, ve kterých navíc prokazují výbornou výdrž díky odolnosti vůči mrazu.