Zpět do: Produkty

NOVINKA: Kancelářský nábytek FUTURE

16.6.2020

Řada kancelářského nábytku FUTURE je nejčerstvější novinkou v naší nabídce. Příběh této nábytkové kategorie vznikl přímo u nás. FUTURE je totiž nábytek šitý přímo na míru našim interním potřebám. Protože jsme s ním více než spokojeni, rozhodli jsme se ho nabídnout také dalším zákazníkům, jejichž potřeby by se dali shrnutou následovně:

  • zvedací stoly: Sedět osm hodin denně u počítače nepatří mezi činnosti, za které by byla naše záda vděčná. Zvedací stoly z nábytkové řady FUTURE lze však nastavit do takové výšky, abyste mohli u svého pracovního místa stát. Celé nastavení probíhá pouhým stisknutím tlačítek, které jsou zabudovány ve stole.
  • otvory na kabely: Nevzhledné kabely vedoucí všude po stole jsou minulostí. Postačí je provléct hliníkovým otvorem, který můžete doplnit lištou na uchycení. 
  • zásuvky a skříně bez madel: Oceníte skříň bez úchytek? Pak je nábytek FUTURE vaší spřízněnou nábytkovou duší. Zásuvky i skříně otevřete pouhým dotykem.

Velkou výhodou kancelářského nábytku FUTURE je jeho skladová dostupnost, díky které produkty z této řady můžeme doručit do 24 hodin od objednání.

PŘIPRAVUJEME: Nábytek FUTURE brzy také na našem webu NábytekNaMíru.cz, kde si jej budete moci upravit podle svých představ. Pokud si nejste jisti, jestli se tento kancelářský nábytek bude hodit do vašich prostorů, můžete si od nás nechat vypracovat 3D návrhy.