Zpět do: Produkty

NOVINKA: Akustické panely a paravány!

11.8.2022

Chcete ve své místnosti zajistit klidné prostředí bez nepříjemných rozléhajících se zvuků? Seznamte se s novinkami tohoto měsíce, které Vám zajistí nejen tu správnou akustiku v místnosti, ale vnese do Vašeho interiéru i výjimečný design! Přinášíme Vám akustické panely, paravány i nástěnky, které jsme pro Vás nově zařadili do naší nabídky!

Nové akustické panely a paravány slouží k redukci hluku v jakékoliv místnosti, hale, učebně a podobných prostorech. Díky akustickým panelům a paravanům eliminujete v místnosti veškeré rozléhající se zvuky, které se nebudou odrážet a vy si tak vytvoříte klidné prostředí pro práci, tvorbu i odpočinek bez nepříjemných rozléhajících se zvuků.

Akustické panely a paravany jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a jsou navíc také 100% recyklovatelné. Montáž všech akustických panelů a nástěnek je navíc velice snadná. Jsou totiž plně samolepící. Jejich instalaci na stěnu či strop tak máte hotovou během chvilky.

Na zeď nebo strop do hudebního studia, firemní odpočívárny či openspace kanceláře můžete využít například tyto akustické panely:

V učebně a hale pak oceníte například akustické panely na zavěšení nebo akustické nástěnky:

Ve sdílené kanceláři či open space prostoru oceníte pak 2 kusy akustických paravanů na psací stůl: