Zpět do: Produkty

Nové typy zahradních skleníků a pařenišť v nabídce!

6.3.2023

Zahradnická sezóna pomalu, ale jistě klepe na dveře, a proto pro Vás nově rozšiřujeme nabídku skleníků a pařenišť! Seznamte se s novými typy skleníků a pařenišť, které Vás nadchnou svým provedením i praktickými funkcemi, již nyní!

Nové skleníky a pařeniště Vám pomohou Vám docílit nejen perfektních pěstitelských úspěchů, ale zároveň účinně ochrání rostliny. Z nové nabídky si navíc vybere nejen letitý a zkušený zahrádkář, ale i třeba začínající pěstitel a nadšenec.

nové zahradní skleníky a pařeniště u B2B Partner!

Nové polykarbonátové pařeniště

Řady zahradních pařenišť jsme nově rozšřířili o zcela průhledné polykarbonátové zahradní pařeniště s rozměry (v x š x h) 40 x 100 x 60 cm, které je vhodné zejména pro zahradníky – začátečníky, či pro zahradníky s menším prostorem na zahrádce.

Nové pařeniště je vyrobeno z pevné, ale zároveň lehké hliníkové konstrukce o tloušťce 0,8 mm. Výplň pařeniště je pak tvořena čistě 4 mm komůrkovým polykarbonátem, který udržuje až jednou tolik tepla oproti skleněným skleníkům, doplněný o UV filtr s propustností světla až 90%, díky čemuž pařeniště nežloutne ani nekřehne!

Nové a větší skleníky - pro ještě více pěstitelské úrody!

Pokud jste naopak již zkušeným a nadšeným zahradníkem a potřebujete větší prostor, pak pro Vás máme nové typy skleníků, které Vám umožní vypěstovat pořádnou dávku zeleniny a ovoce i rostliny vyššího vzrůstu pro celou rodinu i sousedy.

Všechny nové typy zahradních skleníků jsou vyrobeny z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 4mm nebo 6 mm s UV filtrem s propustností světla až 90%. Konstrukce z pevného a zároveň lehkého hliníku. Základna skleníků z pozinkované oceli. Všechny nové skleníky disponují také střešními okny pro odvedení přebytečné vlhkosti a zabránění přehřívání rostlin při vysokých teplotách. Střecha unese tlak sněhu až 80 kg/m2.

Nově pro Vás máme tyto zahradní skleníky se stříbrným rámem z hliníku a dveřmi o výšce 160 mm:

A pokud hledáte skleníky ještě větších rozměrů, pak doporučujeme prozkoumat zejména tyto zahradní skleníky, doplněné o elegantní černý hliníkový rám a dvojité posuvné dveře o výšce 163 cm: