Zpět do: Produkty

NOVÉ: Stolní a stojací LED lampy

13.3.2023

Hledáte pro své čtení, učení či práci v nočních hodinách kvalitní a úsporné osvětlení s mnoha moderními funkcemi jako je například dotykové či dálkové ovládání? 

Seznamte se s novými stolními a stojacími LED lampami, které nově rozšířily naši nabídku! Oslní Vás nejen elegantním a hlavně úsporným provedením, ale i praktickými vychytávkami, které ve firmě nebo domácnosti jistě oceníte!

Nové stolní a stojací lampy mají elegantní a minimalistický design a disponují také praktickým LED osvětlením, díky kterému ušetříte až 80% výdajů za elektřinu oproti klasické žárovce. Jsou proto praktickým a úsporným společníkem, kterého oceníte nejen na svém pracovním stole, ale i všude tam, kde trávíte dlouhé večery strávené nad prací nebo knihou. 

Vybrané modely nových stolních lamp jsou doplněny o nastavitelné ramena či dotykové ovládání, jehož pomocí můžete měnit teplotu barvy světla i nastavovat sílu jasu. Vaše práce či četba v nočních hodinách se tak stane ještě více pohodlnější. Součástí je i možnost přichycení ke hraně stolu.

Naši nabídku praktických svítidel do kanceláře i domácnosti nově rozšiřujeme také o praktické nastavitelné stojací lampy se dvěma nastavitelnými rameny a prostřední částí pro uchycení mobilního telefonu s možností dobití baterie telefonu, které můžete umístit kamkoliv do prostoru.

Prostřední část pro umístění mobilního telefonu navíc oceníte nejen při dlouhých hodinách strávených nad prací, ale například i při natáčení produktových videí nebo reels pro vaše sociální sítě na mobilní telefon.

Ovládání u vybraných stojacích lamp je zajištěno pomocí tlačítek na lampě nebo dálkového ovládání. Součástí je také možnost změny teploty barvy světla i nastavování síly jasuVšechny nové stolní a stojací LED lampy jsou vyrobeny z velice odolného hliníku a disponují výstupním napětím 12 V