Zpět do: Produkty

Nový výškově nastavitelný stůl pro Vaše školáky!

6.9.2021

Začátek září s sebou přináší nejen návrat vašich dětí zpátky do školních lavic, ale i návrat povinných domácích úloh. Aby učení vašemu školákovi šlo hezky i doma, pořiďte mu rostoucí psací stůl pro děti.

Výšku psacího stolu můžete jednoduše zvyšovat či snižovat dle aktuální potřeby, a to od 490 mm až do 700 mm. Vaše dítě se tedy může učit pohodlně nejen v sedě, ale i ve stoje a navíc bude mít dlouhodobého kamaráda i na další školní léta. Rostoucí stůl s ním totiž poroste ruku v ruce. Dětský rostoucí stůl je vhodný pro děti od 7 let věku.

Je změna výšky rostoucího psacího stolu složitá?

Určitě ne. Díky ručnímu pohonu ve formě boční kličky zvýšení či snížení psacího stolu zvládne bez problému i vaše dítě. Jednoduchým otáčením boční kličky si můžou děti svůj stůl přizpůsobit nejen své výšce, ale i momentální náladě. Rychlost zdvihu je 6 mm za otáčku.

Vejde se na stůl vše potřebné?

Určitě ano. Prostorná stolní deska dětského psacího stolu, poskytne vašemu školákovi díky své šířce 1200 mm a hloubce 600 mm nadmíru pracovního prostoru. Své místo na něm naleznou nejen sešity, počítač, ale i všechny knihy a psací potřeby, které k učení bude potřebovat a ještě zbyde prostor na nějakou tu svačinku. Stolní deska je vyrobena z opravdu pevné MFC desky s tloušťkou 16 mm a nosností až 40 kg. Skvělým doplňkem psacího stolu je i praktický háček na školní batoh o nosnosti až 10 kg. 

Je stůl bezpečný a zdravotně nezávadný?

Rozhodně ano. Zdravotní nezávadnost i bezpečnost dokládají certifikace EPA a CARB. Certifikace deklarují že při užívání psacího stolu dochází k nulovému uvolňování škodlivin z použitých materiálů do ovzduší. Certifikace CARB také garantuje, že se v dřevotřískovém materiálu nachází pouze čisté rostlé dřevo bez jakéhokoliv recyklátu.

Nechte psací stůl a vašeho školáka proplouvat školními léty společně. 

Nakupovat jej můžete ZDE.

Výškově nastavitelný stůl pro děti 1200 x 600 mm, ruční, 490 - 700 mm, bílý