Zpět do: Produkty

NOVÉ: Praktické pracovní židle se sedákem ve tvaru sedla!

9.8.2022

Seznamte se s elegantními otočnými pracovními stoličkami na kolečkách CAROLINE, ELEN a pracovní židle s kluzáky ENIE a SHAWNA!

Nové moderní pracovní stoličky a židle se sedákem ve tvaru sedla čerstvě rozšiřují naši nabídku pracovních židlí! Svým tvarem, designem a vysokou odolností zapadnou do jakékoliv dílny, lékařské ordinace nebo laboratoře tak, aby zajišťovaly vyšší pohodlí a výkon pracovníků.

Díky jejich snadno udržitelnému materiálu je navíc snadno zbavíte prachu a dalších nečistot. U všech tří pracovních židlí si také pohodlně nastavíte výšku sedáku přesně dle vašich potřeb a nemusíte se bát ani jejich nosnosti, která činí až 140 kg! Součástí vybraných modelů je také praktický opěrák.

Pracovní židle a stoličky nabízíme buď jako kolečkové pracovní židle ENIE a SHAWNA, která obsahují univerzální kolečka, pomocí kterých se snadno přesunete z místa na místo.

A pro stabilní práci na jednom místě pak doporučujeme zvýšené židle s opěrným kruhem pro nohy CAROLINEELEN. Zvýšené židle jsou zpravidla z bezpečnostních důvodů místo koleček vybaveny kluzáky.