Zpět do: Produkty

Rozšiřujeme nabídku o nové laminovačky na papír!

19.10.2021

Laminovačka je praktickým pomocníkem nejen v kancelářích, ale také všude, kde je potřeba uchovat Vaše dokumenty co nejdéle v nedotčeném stavu. Klasickým příkladem jsou třeba tištěné diplomy, rodinné fotografie nebo například i denní menu v restauracích a bezpečnostní pokyny na hotelových pokojích. Počítá se totiž s tím, že tyto papíry frekventovaně prochází rukama spousty lidí a nebylo by těžké je polít, pomačkat nebo natrhnout. Právě zalaminováním můžete prodloužit životnost různých důležitých papírů nebo fotek.

Na co si dát pozor při výběru laminátoru?

Při výběru laminátoru je důležité brát v potaz, jak frekventovaně budete laminovat. Pokud budete stroj často zapínat, kontrolujte při výběru tzv. rychlost zahřátí, která ovlivňuje, jak rychle bude laminátor připraven k použití. Důležité je také to, jaký formát papíru budete nejčastěji zpracovávat. Nejčastěji se setkáváme s maximální velikostí papíru A4 a A3.

K některým z produktů je navíc dodáván také tzv. startovní balíček, který obsahuje 10 ks laminovacích kapes A4 – 80 mic.

V naší nabídce naleznete také nové typy kvalitních laminovaček značky FELLOWES a DSB. K tomu můžete dokoupit samozřejmě i originální spotřební materiál pro laminátory FELLOWES jako jsou laminovací fólie, startovací balíčky nebo čisticí ubrousky pro čištění válců laminátorů.

Vybírat můžete ZDE.

Vybrali jsme pro Vás: