Nezapomněli jste na Kevina?

20.7.2021

Konec měsíce se blíží a my pro vás nedočkavě chystáme další vlnu akcí a výhodných slev. Stále ještě ale máte čas zakoupit některé akční nabídky z tohoto měsíce. Nezapomněli jste například na Kevina?  

Kancelářské křeslo Kevin je čalouněno do ekologické kůže, nebo pružné textilie s odolností 100 000 cyklů. Zaleží jen na Vás, který materiál je pro vás příjemnější a bude se lépe hodit do Vašeho interiéru. Křeslo je v eko kůži provedeno v černé, nebo béžové variantě. Látkový typ je pak v kombinaci černé a oranžové, nebo černé a šedé barvě.

Výplň čalounění je bohatá, s měkkým posezením. Křesla Kevin jsou výškově nastavitelná pomocí plynového pístu v kovovém pouzdře. Mají plastovou zesílenou základnu s univerzálními koly a nabízí pohodlný houpací mechanismus s nastavením protiváhy sedícího s aretací v základní poloze. Područky křesla jsou plastové, horní část je čalouněna ve stejném materiálu.

Třešničkou na dortu je vysoká nosnost tohoto kousku, která dosahuje až ke 150 kg.

Pokud jste na Kevina zapomněli, můžete si prohlédnout všechny jeho varianty. Do konce července jej u nás můžete zakoupit ve výhodné akční nabídce 1+1 ZDARMA!