Zpět do: Produkty

Na to se posaďte: Novinky MONTY, EASY, NORDY

27.4.2021

Představujeme vám několik designových židlí, které nyní můžete najít v naší nabídce. Řadu z nich navíc teď můžete zakoupit za výhodnou cenu!

Pohledná a vysoká židle MONTY

Barová židle MONTY se vyznačuje kvalitním provedením a jednoduchým designem, pomocí kterého snadno zapadne do jakéhokoliv interiéru. Decentní kovová konstrukce snese zátěž až 140 kilogramů a výhodou je také opěrka nohou, díky které se vaše pohodlí posune na další úroveň. Barová židle MONTY najde perfektní využití především v kavárnách, restauracích či barech. Barové židle jsou navíc v setu dvou kusů – cena jednoho je tak příjemných 1 211 CZK.

NÁŠ TIP: Židli MONTY perfektně doplní některé z našich vysokých stolů.

Jednoduchá židle EASY

Židle EASY nabízí klasický design bez zbytečných prvků, které by narušovaly zbytek interiéru. Sedák i opěrák jsou tvarovány pro pohodlnější sezení. V zádové opěrce jsou pak vytvořeny drobné otvory, které kromě designové funkce také podporují dobré odvětrávání. Židle EASY je perfektně využitelná v jídelnách, bistrech či kavárnách. V balení se nachází rovnou čtyři kusy – cena 928 CZK za jednu židli tak dělá  tento nábytek prakticky nízkonákladovým.

Scandi styl v podobě židle NORDY

Jídelní židle NORDY je kombinací dřeva a kvalitního plastu. Dřevěná konstrukce je konstruována tak, aby unesla 140 kilogramů. Plastová skořápka je pak v černé, nebo bílé barvě. Jídelní židle NORDY díky svému příjemnému a nadčasovému vzhledu výborně zapadne do restaurací, kaváren, moderních kanceláří nebo také do domácnosti.