Zpět do: Produkty

MOON, VOLCANO a INFERNO: Novinky, které Vás zahřejí!

2.11.2021

Nenechejte si kazit plány počasím ani ročním obdobím. Zahradní posezení nebo relax s kávou na terase si můžete dopřát i v chladných dnech, na podzim nebo v zimě. Pořiďte si venkovní tepelný zářič a teploměr klidně otočte stupnicí ke zdi.

Venkovní zářiče MOON, VOLCANO a INFERNO každý se specifickým atraktivním nerezovým provedením hřejí ihned po zapnutí a jejich ovládání zvládne opravdu každý. Stačí jen napojit tepelný zářič na 10 kg propan butanovou lahev, pro jejíž ukládání je prostor ve stojanu teplometu. Pak zmáčknete tlačítko mechanického piezo elektrického zapalování a exteriérový tepelný zářič začne hřát.

Venkovní zářič MOON funguje na plynové bázi, svým designem připomíná lampu či jak již i název napovídá měsíc a naopak tělo tepelného zářiče VOLCANO zaujme na první pohled majestatním tvarem pyramidy. Venkovní ohřívače VOLCANO a INFERNO jsou totiž oba elegantně řešeny ohnivým plamenem uzavřeným ve skleněné trubici, který dekorativně doplní každý prostor a navíc poslouží i jako stylové osvětlení.