Zpět do: Produkty

MECHANIC: Více, než jen praktický nábytek do dílen

8.4.2021

Bezpečně a přehledně uložené nářadí je základem pro každou úspěšnou dílnu. Řada dílenského nábytku MECHANIC může nabídnout kromě splnění obou těchto požadavků také nadstandardní kvalitu provedení a příjemný design. Tuto řadu nábytku nabízíme obvykle v šedé nebo antracitové barvě.

Stoly: kvalitní dřevo nebo perfopanely
Nepostradatelnou součástí těchto míst jsou především kvalitní dílenské stoly. Většina dílenských stolů MECHANIC má pracovní desku z bukové spárovky o tloušťce 40 mm, navíc napuštěnou lněným olejem. Tato řada nábytku nabízí různé variantu pracovních stolů – základní, se zásuvkami, se skřínkami, či s kombinací obojího. 

Dílenské stoly MECHANIC II pak mohou nabídnout perfektní přehlednost pro uložení potřebného vybavení, které přitom budete mít stále na očích. Výhodou tohoto typu stolů je, že mají perfopanel s policemi, které skladování drobného materiálu a náčiní značně ulehčuje. Stoly MECHANIC II také v některých případech mají k dispozici zásuvky nebo osvětlení.

Rozšíření úložného prostoru
Pro více úložného prostoru můžete doplnit tento stůl dílenskými kontejnery, které jsou tvořeny zásuvkami nebo skříňkou. Tento typ dílenských kontejnerů je také v některých případech závěsný, a může tak ušetřit spoustu místa.

Nedílnou součástí dílenského nábytku řady MECHANIC jsou samozřejmě také skříně, přičemž jsou u většiny z nich k dispozici čtyři barevné kombinace. Některé typy skříní kromě klasických polic navíc kombinují také vnitřní zásuvky.