Zpět do: Inspirace

Levně, věcně, kvalitně: nachystejte si terásku na léto

25.3.2020

Možnosti pohybování venku jsou sice momentálně omezené, ale co takhle zkusit tento stav v náš prospěch? Můžete zdokonalovat svůj všeobecný přehled, jazykové znalosti, nebo si třeba zvelebit své útočiště, či terásku. Nachystali jsme si pro vás několik tipů, které zbytečně nezatíží Vaši peněženku, ale zároveň výrazně oživí prostor. 

Praktický stoleček Coffee Time 895 CZK (bez DPH)

Coffee Time je stůl, který oceníte opravdu kdekoliv. Na zahradě u svého domu, na terásce svého bytu, nebo restauračního zařízení. Je vyroben z plastového materiál s imitací ratanu. Průměr desky 65 cm pak skvěle poslouží pro konzumaci skromnějšího občerstvení a zároveň nezabírá zbytečné místo navíc.

Tip: Hledáte stůl, na který můžete servírovat místo drobného občerstvení naopak pořádný nános několika chodů? Projděte si naši nabídku zde

Bistro židle LOUNGE3 560 CZK/4 ks (bez DPH)

Na příjemné večery na terásce vám bude ideálním společníkem nejen sklenice dobře vychlazeného drinku, ale také pohodlná a kvalitní židle, která skěle doplní například zmíněný stůl. Ačkoliv je židlička vyrobená z plastu, je velice pohodlná, kvalitní a zároveň je stohovatelná. Až tedy budete potřebovat například uklidit, nebo schovat svůj zahradní nábytek na další sezónu, můžete si za tuhle volbu gratulovat. Židličky nabízíme v černé, nebo béžové variantě. 

Bistro židle RUSTIC 3 800 CZK/4 ks (bez DPH)

Pokud si potrpíte na nezvyklý design, pak můžete svou tersáku či zahradu opatřit bistro židlí RUSTIC. Také židle RUSTIC jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jejich součástí jsou zabudované područky, které tak nabízí svým uživatelům příjemný komfort. Stejně jako židle LOUNGE, také tento typ židliček nabízíme v černé a béžové variantě.

Bistro židle SLENDER 3 960 CZK/4 ks (bez DPH)

Plastové židličky SLENDER jsou sázkou na jistotu. Mají jednoduchý design, díky kterému hravě zapadnou prakticky do jakéhokoliv interiéru. Přesně, jako u židlí LOUNGE i RUSTIC, také typ SLENDER je tvořen kvalitním plastem a jeho součástí jsou zabudované područky, což přispívá vysokému komfortu.