Zpět do: Produkty

LAYERS: Kancelářský nábytek, který dává smysl

15.4.2021

Název kolekce nábytku LAYERS pochází z angličtiny, ve které znamená vrstvy. Právě jejich princip společně s jednoduchostí postupuje jako základní myšlenka celou kolekcí této nadčasové řady kancelářského nábytku. Jednotlivé vrstvy jsou obohaceny kombinací kontrastních materiálů, díky čemuž působí esteticky zajímavě, ale zároveň nabízí mnoho funkčních detailů.

Stoly LAYERS: Jednoduchost, praktičnost a skvělý design

Kancelářské stoly z této kategorie dokáží splnit různorodé požadavky – jednoduchý stůl pro jednoho či dva lidi, obdobná varianta s přepážkami pro uložení dokumentů či jednací stůl. Konstrukce stolů svařovaná z ocelových 3 mm silných profilů 50 x 20 mm a zajišťuje tak je maximální stabilitu a pevnost.

Skříně LAYERS: Nekonečně mnoho možností pro úložný prostor

Kromě klasických skříní s dveřmi, jejichž zavírání funguje pomocí push-systému nabízí tato řada nábytku také kancelářské regály si pojízdné skříňky na kolečkách. Nově v této kategorie naleznete také komody.

Náš TIP: Zajímavé řešení nabízí také přístavné skříně, které je možno obohatit o pult a vytvořit tak místo pro práci ve stoje, případně přechodný koutek s barovou židlí pro situace.

Jinou možností rozšíření úložného prostoru jsou také klasické kancelářské kontejnery, které vyrábíme v několika šířkách a zároveň jsme jejich barvy přizpůsobily tomu, aby bylo možné je pohodlně sladit s dalším nábytkem této kategorie.

Bonus: Čím vyšperkovat kancelář?

Kancelářský nábytek LAYERS mimo jiné nabízí také řadu vychytávek, jako jsou například police k přístavným skříním či pracovnímu stolu, vkládací skříňky do regálů, police pod monitor,

Náš TIP: Některé kusy z řady nábytku LAYERS si můžete upravit podle svých představ na webu NabytekNaMiru.cz

Kancelářský nábytek LAYERS je originálním nábytkem z vlastní produkce společnosti B2B Partner pod značkou PLAN. Řada nábytku PLAN získala ocenění nábytek roku 2017, vyhlašovaný Asociací Českých nábytkářů.