Zpět do: Produkty

Kancelářské stoly: Co vše dnes mohou nabídnout?

22.4.2021

Pohodlí při pracovním procesu je základem. Připravili jsme si pro vás tipy na klasické, ergonomické nebo výškově nastavitelné stoly, které zpříjemní komfort na pracovišti.

Pokud Vaše pracoviště nabízí změnu místa k sezení, pak máte z poloviny vyhráno – taková možnost prospěje nejen k lepší koncentraci, ale skvělé účinky má také na tělo. Pokud byste v kanceláři rádi podobnou možnost nabídli, doporučujeme si přečíst také článek týkající se zdravotních židlí, které jsou pro tyto „koutky s dočasným pracovním místem“ jako vyrobené na míru!

Podobné koutky můžete vybavit například barovým pultíkem LAYERS.

V případě, že Vaše pracoviště takovouto možnost nenabízí, můžete ji nahradit pomocí výškově nastavitelných stolů. Ty můžete zakoupit na našem webu v těchto typech:

Kromě dostatku pohodlí patří mezi důležité aspekty také dostatek úložného prostoru nebo soukromí. V případě úložného prostoru do kancelářských prostor doporučujeme například sestavy kancelářského nábytku BLOCK, jejichž rozložení lze přizpůsobit možnostem místnosti.

Pro více soukromí pak skvěle fungují sestavy nábytku FUTURE, jejichž součástí jsou paravany. Díky nim pak jednotlivá pracovní místa například lépe izolují hluk.

Hledáte jednoduše pouze funkční stůl bez zvláštních požadavků? Projděte si naši kategorii kancelářských pracovních stolů, ve kterých najdete 494 různých typů!