Zpět do: Produkty

JAY & KENNY: Kancelářské židle s unikátním designem!

23.8.2022

Máte rádi nadčasový design nebo se v práci docela dost zapotíte? Představujeme Vám novinky z řad velice prodyšných kancelářských židlí, které Vás ohromí nejen funkčními detaily, vysokou odolností, ale i moderním designem. Navíc Vám poskytnou vždy i svěží přísun vzduchu v oblasti zad a také správnou podporu pro Vaše ergonomické sezení. Seznamte se s kancelářskými židlemi JAY & KENNY již nyní!

Obě nové kancelářské židle disponují sedákem a opěrákem potaženým velice prodyšnou síťovinou, která Vám zajistí vysokou cirkulaci vzduchu v oblasti zad, díky které zvládnete bez obav i stresové pracovní situace.

Židle jsou rovněž doplněny o synchronní mechaniku, pomocí které si můžete pohodlně nastavit i tuhost houpání. Nechybí ani tzv. 3D područky, které nabízí multifunkční možnosti nastavení nejen výšky, ale i hloubky a rotace. 

Kancelářská židle JAY je charakteristická zejména bílo-šedou konstrukcí, hliníkovým křížem a koly pro tvrdé podlahy. Nosnost kancelářské židle JAY je 120 kg. Vybírat můžete z těchto variant:

Dominantou kancelářské židle KENNY je naopak její sytě černá konstrukce s koly na měkké podlahy. Základna židle je tvořena černým plastovým křížem, který je vyrobený z nylonu. V kombinaci s použitým pístem a mechanikou dodává kříž židli potřebnou stabilitu a nosnost 120 kg. Vybírat můžete z těchto variant: