Zpět do: Produkty

Jak zahnat chlad v kanceláři?

27.5.2021

Astronomické jaro je s námi sice už od března, ale počasí venku tomu příliš nenasvědčuje. Zatímco některá pracoviště se rozhodla prodloužit topnou sezónu, jinde tuto možnost nemají. Představujeme Vám pomocníka, který pomůže přečkat nejen chladnější, ale například také horké letní dny.

Ergonomická podložka pod nohy se postará nejen o to, aby Vaše nohy byly v poloze, která je zdravá a příjemná. Zároveň po zapojení do elektřiny může Vaše chodidla ohřát teplem, případně na ně po změně nastavení směřovat studený vzduch, což je ideální například pro horké letní dny kdy v kanceláři chybí klimatizace.

Nově v naši nabídce můžete najít ale právě také zmíněnou klimatizaci, která nabízí nejen chlazení místnosti, ale zároveň je možné ji použít k vytápění. Výhoda této klimatizace je také ta, že její nastavení můžete pomocí mobilního telefonu vyřešit ještě před příchodem do práce – dorazíte tak do místnosti, která bude předem perfektně vytopená, či (v případě horkých letních dní) skvěle chladná.

Jiným řešením může být pořízení topného koberce. Ten, který najdete v naši nabídce má také výhodu, že v případě, kdy dojde k poškození některé části, přestane hřát pouze topný proužek, k jehož narušení došlo. Ostatní části koberce zůstanou plně funkční. Topný koberec můžete zakoupit ve dvou barvách, dvou odlišných příkonech i rozměrech.