Zpět do: Inspirace

Jak si v kanceláři poradit s odloženými kabáty

11.3.2021

Vytvořit ideální místo pro odkládání svršků, které zároveň nijak nenarušuje interiér, může být v některých prostorách oříšek. Klasické věšáky jsou stále častěji nahrazovány řešením, které kromě praktické stránky splňuje také stránku designovou.

Tradiční věšáky: sluha, který nikdy neomrzí
Pokud na pracovišti nebazírujete nad úsporou místa a tím, zda odložené oblečení je či není na očích, tradiční řešení formou věšáku pro vás může být to pravé. Náš sortiment obsahuje věšáky v různých designových provedeních i barevných variantách. Materiál je obvykle pevný kov nebo kvalitní dřevo.

Praktické a designové šatní stěny
Vizuálně zajímavějším a praktičtějším řešením je čerstvá novinka v naší nabídce, šatní stěny FRAME. Tento nábytek pochází z naší výroby a podobu mu vdechli designéři Boris Klimek a Lenka Damová. Šatní stěny FRAME jsou vyráběny v různých dezénech. Jejich součástí může být také botník, různý počet háčků pro zavěšení oděvu a praktické zrcadlo.

Skříně v harmonii se zbytkem interiéru
Odložené kabáty a vyzuté boty nechcete mít vůbec na očích? Pořízení šatní skříně je v takovém případě ideálním rozhodnutím. Také tento typ nábytku už dnes umí nad rámec výborného příslušenství nabídnout také příjemný vzhled, který nijak nebude narušovat zbytek interiéru. Některé z našich kolekcí kancelářského nábytku už s požadavkem na ukládání oblečení přímo počítají a tak je možné například u řad PRIMO, MIRELLI A+ sladit šatní skříně do stejného barevného provedení jako zbytek místnosti, která je vybavena tímto nábytek.