Inspirace

25.5.2020
Tipy a triky

Sociální sítě: Vyplatí se mít firemní profil?

Čím více lidí má povědomí o vaší značce, tím více potencionálních zákazníků máte. Není dnes výjimkou, že firmy využívají ke své propagaci sociální sítě.

19.5.2020
Náš TIP

Jazyková výbava: jak si ji svépomocí zlepšit?

Jazykové dovednosti mohou být v mnoha záležitostech klíčové. Například už na samotném pohovoru. Pokud k vám dorazí dva kandidáti s podobným profilem, ale jeden z nich má lepší jazykovou vybavenost, pak má samozřejmě často také větší šanci na úspěch. 
7.5.2020
Tipy a triky

Teambuilding: Co v kolektivu podniknout?

Utužování kolektivu může mít mnoho podob a záleží vždy jen na kreativitě nadřízených. Bezesporu je ale vždy prospěšné jakkoliv kolektiv stmelovat. A to nejen v době, kdy je vaše společnost teprve v plenkách, případně při otevření nového oddělení/budování nového týmu.
5.5.2020
Tipy a triky
Kancelář

4 tipy na aplikace usnadňující týmovou práci

Čím větší tým, tím hůře se koordinují úkoly pro jednotlivé členy. Jak si usnadnit přehled o tom, na jakém úkolu lidé z týmu právě pracují, či to, zda už je celá věc splněna a uzavřena? Přinášíme vám několik tipů na aplikace, které vám s tím pomohou.
29.4.2020
Náš TIP

Značky pro rozestupy na prodejnách

Lámete si hlavu s tím, jak v provozu označit místa s bezpečnými rozestupy? Není nic snazšího, než k tomu využít podlahové značení.
16.4.2020
DOPORUČUJEME
Tipy a triky
Náš TIP
Dílna
Garáž

Jak na uložení pneumatik?

Doba přezouvání obutí plechových miláčků je za rohem. Jak přehledně a bezpečně uskladnit pneumatiky, které na slunnou část roku nebudete potřebovat? Máme pro vás tip.
25.3.2020

Levně, věcně, kvalitně: nachystejte si terásku na léto

Možnosti pohybování venku jsou sice momentálně omezené, ale co takhle zkusit tento stav v náš prospěch?
6.1.2020
Novinka

Neházejte předsevzetí za hlavu

Zahájili jste svůj rok 2020 nějakým předsevzetím? Ať už je to více časů na rodinu, méně prokrastinace, více volného času, či větší uspořádání pracovních povinností, budeme Vám v tom maximálně nápomocni!
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím