Inspirace

26.1.2023
Novinka
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

7 tipů: Jak vybrat vhodný odvlhčovač vzduchu?

Dlouhodobě vysoká vlhkost v místnosti má negativní dopad nejen na naše zdraví, ale také i na kvalitu našeho bydlení. Odvlhčovače vzduchu nejen, že sníží vlhkost jednorázově, např. při povodních, ale pomáhají i dlouhodobě. Jak ale vybrat ten správný odvlhčovač pro Vaše prostory? Připravili jsme pro Vás 7 tipů, které Vám s jeho výběrem pomohou!
18.1.2023
Novinka
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

7 tipů: Jak vybrat vhodný držák na TV?

Chcete si při sledování televize či hraní her zajistit maximální pohodlí a přitom ušetřit i místo v prostoru pomocí držáku na televizi a monitoru, ale nevíte si rady s jeho výběrem? Sepsali jsme pro Vás 7 tipů, podle kterých kritérií zejména vybírat!
12.1.2023
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

7 tipů: Jak archivovat a skartovat dokumenty?

S novým rokem přichází na řadu nejen nová předsevzetí, ale i pravidelná inventura, každoroční archivace a likvidace dokumentů s končící archivační lhůtou. Víte ale jak na případnou skartaci dokumentů nebo jak dlouho dokumenty archivovat? 
4.1.2023
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

7 tipů: Jak si efektivně naplánovat své cíle?

Každý z nás máme své vlastní cíle, plány a představy o budoucnosti. Jak ale tyto cíle a představy stanovit v čase a vymezit si přesné postupy k jejich dosažení, které budou opravdu fungovat? Přinášíme Vám 7 tipů, které Vám pomohou si efektivně naplánovat své cíle krok po kroku.
13.12.2022
Novinka
Tipy a triky
Náš tip

NOVĚ: Elektronické dárkové poukazy!

Sháníte dárek na poslední chvíli nebo chcete udělat radost svým vzdáleným známým či kolegům? Nově nabízíme elektronické dárkové poukazy v hodnotě 500 - 5000 Kč vč. dph, které Vám zašleme nanejvýš do druhého pracovního dne! Stačí pouze vytisknout či přeposlat svým kolegům a známým! Platí 1 rok.

9.12.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

5 tipů: Vánoční dárky pro zdraví a relaxaci

Hledáte univerzální a praktický dárek k Vánocům, kterým určitě nezklamete? Co takhle pořídit Vašim blízkým vánoční dárky, které je nejen potěší, ale vnesou jim do jejich každodenního života ještě o kousek více zdraví a pohody? Přinášíme Vám 5 tipů na praktické dárky pro zdraví a relaxaci. 

1.12.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

5 tipů: Vánoční dárky pro čtenáře a knihomoly

Jestli existuje něco, co mají vášniví čtenáři radši než samotné knihy, je to rozhodně příjemná atmosféra, dostatek úložného prostoru a zkrátka vše, co je s knihami je jakkoliv spojené. Přinášíme Vám proto 5 tipů, které Vám s výběrem dárku pro čtenáře určitě pomohou!

24.11.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

5 tipů: Vánoční dárky pro hráče PC her

Sháníte dárek pro počítačového maniaka či vášnivého hráče PC her? Už nemusíte! Vytvořili jsme pro Vás seznam 5 tipů, které Vám s dárkem pro náročné nadšence on-line světa určitě pomohou! Udělejte Vašemu dítěti, partnerovi či kamarádovi radost a pomožte mu vytvořit stylové a zdravé doupě pro dlouhé hraní za počítačem.
18.11.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

7 tipů: Vánoční dárky pro studenty

Sháníte vánoční dárek pro malého školáka nebo již pro většího samostatného středoškoláka či například studenta práv? Máme pro Vás 7 praktických tipů na dárky, které určitě potěší každého z těchto studentů! 

1237