Inspirace

20.5.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Zahrada

7 tipů: Jak jednoduše vybavit restaurační zahrádku

Přemýšlíte v současnosti nad obměnou stávajícího nábytku ve Vaší restauraci, hospodě, vinárně či v obdobné provozovně? Přinášíme Vám 7 tipů, se kterými vybavíte venkovní zahrádku své restaurace a další provozovny snadno a chytře.
22.4.2022
Doporučujeme
Tipy a triky

REPONIO: Závěsný systém nejen do dílny!

Přemýšlíte, jak účinně využít prostor a efektivně a bezpečně uložit vše potřebné? Vyzkoušejte praktický a závěsný systém REPONIO, díky němuž budete mít vše zavěšeno a tudíž ihned po ruce!
1.4.2022

Firemní jídelna: Jak ji zařídit?

Firemní jídelna by měla být místem, které spojuje lidi z různých oddělení a zlepšuje komunikaci ve firmě. Vyplatí se proto zařízení tohoto společenského prostoru nepodcenit. Jak ale firemní jídelnu zařídit tak, aby se v ní cítili Vaši zaměstnanci příjemně a rádi zde trávili své volné chvíle?

11.3.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

5 tipů: Jak vybrat skleník nebo pařeniště?

Zahradnická sezóna pomalu, ale jistě klepe na dveře. Pokud již nyní přemýšlíte nad koupí pařeniště či skleníku, ve kterém by Vaše zelenina, bylinky a květiny mohly vzkvétat mnohem déle, přinášíme Vám pár tipů, které Vám jejich výběr usnadní!
25.2.2022
Tipy a triky
Kancelář

5 tipů: Jak vyčistit vzduch v místnosti

Trápí Vás v práci či doma stále častěji únava, nevolnosti, bolesti hlavy či dokonce svědění očí? Na vině může být špatná kvalita vzduchu v místnosti. Jak tedy zlepšit a pořádně vyčistit vzduch ve Vaší kanceláři či bytě? Připravili jsme pro Vás pár tipů, které Vám s tímto úkolem pomohou.
18.2.2022
Tipy a triky
Náš tip

5 tipů: Jak na skandinávský styl interiéru

Také jste již slyšeli o skandinávském stylu interiéru? Líbí se Vám jeho praktičnost, elegance a čistota? Není divu, že si severský styl postupně od 50. let minulého století získal srdce miliónů lidí i za hranicemi severu. Přinášíme Vám proto tipy, jak si i vy můžete v interiéru navodit tu správnou severskou atmosféru u Vás doma.
2.2.2022

7 tipů: Domácí pracovna podle Feng Shui

Máte poslední dobou pocit, že Vám v kanceláři vše padá na hlavu a nic se Vám nedaří? Jednou z cest , jak z Vaší pracovny vytvořit efektivnější a produktivnější prostředí je využít ve své pracovně principy umění Feng Shui! Co to je a jaké principy jsou základem se dozvíte v článku.
14.1.2022

Tipy: Jak na efektivní plánování

Stalo se Vám také někdy, že jste zapomněli na důležitou pracovní schůzku, neodevzdali projekt včas nebo jen potřebujete lépe zorganizovat Váš čas a pracovní úkoly ve vaší organizaci? Přečtěte si několik tipů jak začít plánovat a které pomocníky k tomu využít.
7.1.2022

7 tipů: Jak archivovat dokumenty

S novým rokem přichází na řadu nejen nová předsevzetí, ale i pravidelná inventura, každoroční archivace a likvidace dokumentů s končící archivační lhůtou. Víte ale jak na případnou skartaci dokumentů nebo jak dlouho dokumenty archivovat? 
1234