Inspirace

24.6.2021

Jak na horké letní dny v kanceláři

Horké letní dny klepou na dveře. Zatímco ve volnu se s nimi dá vypořádat poměrně snadno, zvládnout tropické teploty v kanceláři může být někdy trochu výzva. Přinášíme Vám pár tipů, jak nástrahy léta zvládnout s přehledem také v zaměstnání!
10.5.2021
Tipy a triky

Restaurační zahrádky: Vybavte, vylaďte, inovujte

Restaurační zahrádky nyní na pár měsíců měly bohužel utrum. Jejich znovuotevření se ale kvapem blíží a tak přinášíme tipy na to, čím je můžete vybavit, oživit či zmodernit.
1.4.2021
Náš tip

On-line meetingy: kam přesunout virtuální schůzky?

Pandemie přesunula do on-line prostředí vše, co bylo jen trochu možné. Podání rukou je nyní minimálně dočasně věcí minulosti, stejně jako pracovní schůzky, na které jsme mohli dorazit osobně a sedět ve větším počtu lidi v jedné místnosti bez rozestupů či dokonce roušek. Většina pracovních jednání se tak nyní odehrává ve virtuálním světě.
25.3.2021

PROSTOR PŘED BUDOVOU: Jak jej využít?

Budova jako taková vytváří první dojem hostů, kteří Vaši společnost navštíví. Kromě čistého a upraveného exteriéru je důležité mít před vstupem do budovy také důležité vybavení, které může být užitečné nejen pro hosty, ale také pro Vaši firmu.
11.3.2021
Tipy a triky

Jak si v kanceláři poradit s odloženými kabáty

Vytvořit ideální místo pro odkládání svršků, které zároveň nijak nenarušuje interiér, může být v některých prostorách oříšek. Klasické věšáky jsou stále častěji nahrazovány řešením, které kromě praktické stránky splňuje také stránku designovou.
8.2.2021
Tipy a triky

Ekologie na pracovišti: 5 tipů jak v zaměstnání vyjít vstříc planetě

Téma šetrnosti k přírodě je ve společnosti stále aktuálnější. Nemusíme žít rovnou zero wasted, abychom naši planetě ulevili. Některé základní věci můžeme denně dělat bez toho, abychom se výrazněji omezovali, a přesto mohou být důležitý dopad. Jakým chováním a vychytávkami můžeme udělat naše pracoviště eco friendly? Přinášíme vám pár našich tipů!

19.1.2021

Sbohem chaosu a politým smlouvám: Jak si usnadnit skladování dokumentů?

Ztracená faktura, politá smlouva, štosy poházených papírů, ve kterých se nevyzná ani majitel stolu. Špatně založené dokumenty nás někdy mohou dostat do pořádného maléru. Jak si udělat dostatek prostoru pro přehledné uložení a archivaci důležitých listin, ale zároveň je měli kdykoliv „po ruce“? Podělíme se s Vámi o naše tipy!

7.1.2021

Sněhová nadílka: jak se s ní vypořádat?

Neprůchozí chodník, náledí nebo zapadlá auta jsou jen zlomkem nepříjemností, které může sníh a mráz způsobit. Nepodcenit přípravu na sněhovou nadílku se proto vždy vyplatí. Jaké náčiní mít v zimních měsících „po ruce“?
4.12.2020

Vybavení zasedací místnosti: co neopomenout?

Týmové porady, jednání s obchodními partnery nebo pohovory s uchazeči o práci jsou jen zlomkem věcí, pro které vám může být zasedací místnost užitečná. Jak ji vybavit tak, aby nic nescházelo?
123
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím