Informace

29.7.2021

Rozrůstáme se. Chcete nám v tom pomoci?

Rozšiřujeme nejen nabídku našich produktů a služeb, ale také naše řady. Momentálně hledáme kolegy na různé pozice napříč odděleními. Důležitá je především schopnost komunikace, chuť učit se novým věcem a zájem neustále posouvat výsledky své práce. Další požadavky a volná pracovní místa si můžete prohlédnout v naši kategorii Kariéra.
17.12.2020

PF 2021

Tým B2B Partner Vám přeje příjemné a klidné prožití vánočních svátků, spoustu pohody u stromečku a úspěšný vstup do nového roku 2021!
7.12.2020

ZMĚNA DOBY DODÁNÍ

Milí zákazníci,

velice se Vám omlouváme, ale z důvodu aktuálního vytížení dopravců jsme bohužel nuceni avizovanou dobu dodání do 24 hodin posunout na 48 hodin. Děkujeme za Vaše pochopení i trpělivost. Děláme vše, co je v našich silách, aby se k Vám objednávky dostaly v co nejkratší době.

Tým B2B Partner

19.11.2020
Novinka

Platba za nákup nové také prostřednictvím Apple Pay

Uživatelé zařízení Apple nyní na našem e-shopu mohou za svůj nákup nově platit také prostřednictvím Apple Pay. Výhody této aplikace spočívají v tom, že není potřeba zadávat údaje o kartě, zaplatit navíc můžete s Touch ID pouhým dotekem.
9.7.2020
Novinka

Když jiní zejí prázdnotou, my máme plno!

Když říkáme, že Vaši objednávku doručíme do 24 hodin od objednání, myslíme to vážně! Přesně 98 % zboží máme skladem a posíláme jej ihned poté, co si u nás produkt objednáte. 
14.5.2020
Náš tip

COVID-19: Produkty

Nejlepší obrana? Prevence! Jsme v tom s Vámi a na základě četných dotazů a přání jsme zařadili do našeho sortimentu produkty, které se v těchto dnech hodí více, než kdy jindy.
27.4.2020
Výhodná sada

Nový expres právě míří do vašich schránek

Po kratší odmlce opět posíláme do vašich stránek náš expres s tím nejvýhodnějším, nejnovějším a také nejvíce poptávaným zbožím.
7.4.2020
Naše služby

Možnost platby na dobírku

Platba dobírkou při převzetí je možná. Dopravce DPD přijímá ale pouze platby platebními kartami. Přepravci TOPTRANS, RABEN pouze platby hotovosti. 
6.4.2020
Naše služby

Dodatkové služby opět k dispozici

Po uvolnění služeb našich dopravců znovu nabízíme některé z doplňkových služeb. Konkrétně se jedná o následující možnosti...
12
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím